Horoskopy podle tarotových karet: Nový týden přináší šanci na nové začátky

Trápí tě neshody na pracovišti nebo si snad nevíš rady s láskou? Máš pocit, že se nic neděje a nevíš, jak se rozhodnout dál? Mrkni na naše nové horoskopy, poví ti, kdy je lepší vyčkávat a kdy naopak začít řešit. V každém případě máš tento týden šanci na nový začátek.

Beran (21.3. – 20.4.)

Nejen práce ti půjde od ruky, ale také doma budeš prožívat velmi krásné chvíle se svými nejbližšími. Pocity štěstí a lásky v tobě probudí mnoho dobrých nápadů a změn, které se nebudeš bát hned zrealizovat. Když si nebudeš jistá, dopřej si čas na rozmyšlenou a nespěchej, ať nepodlehneš euforii, která tě bude provázet zejména v druhé polovině týdne.

Býk (21.4. – 21.5.)

V tomto týdnu zavládne spravedlnost, to, co jsi zasela, také sklidíš. Dostáváš velkou šanci uvést svůj život opět do pořádku a klidu. Dávej si pozor, ať měříš všem správnou mírou, což se týká dětí, rodiny i kolegů v práci. Zkrátka a dobře nikomu se nesnaž nadržovat a buď spravedlivá, což platí také pro tebe. Úřední záležitosti dopadnou skvěle.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Můžeš se těšit na hezké dny, doma budeš prožívat hezké chvíle se svými nejbližšími nebo partnerem. Co si vezmeš do hlavy, budeš chtít také zrealizovat, nápady ti opravdu chybět nebudou. Pokud ti někdo dluží peníze a ty ses s nimi již rozloučila, tak tě velmi překvapí nečekaná suma na tvém účtu. Nezapomeň se o svoji radost podělit také s ostatními.

Rak (22.6. – 22.7.)

Dávej si pozor, co řekneš nebo vykonáš, později bys totiž mohla velmi trpce litovat. Než učiníš jakékoliv rozhodnutí, všechno si důkladně promysli a nesnaž se lidi kolem sebe poučovat nebo obviňovat ze svých problémů. Mohla bys totiž nadělat víc škody než užitku. Zaměř se na své srdce a dopřej si nějakou radost, kup si nějakou drobnost a měj se ráda.

Lev (23.7. – 22.8.)

Dávej si pozor na přílišnou netečnost, která by se ti mohla vymknout z rukou. To, co je potřeba dořešit bezodkladně, udělej a neodkládej na příště. Budeš mít totiž chuť věci odkládat. Vztahy, které potřebují rozproudit energii, ještě na chvíli budou stagnovat, tady je dobré udržet klid a nepouštět se do radikálních řezů, jako je rozchod či rozvod, vydrž.

Panna (23.8. – 22.9.)

Situace, která tě trápí a z nějakého důvodu stále nevidíš řešení, se vysvětlí, dostaneš jasný impuls a najednou pochopíš, co tě má naučit a jak vše správně dokončit. Získáš nejen nové vědomosti, ale s naprostou přesností určíš, co chceš a co již ne. Tvá rozhodnutí tě posunou dál nejen v osobním, ale také pracovním životě. Jednej a neboj se toho, budeš úspěšná.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Cokoliv v těchto dnech začneš, bude mít dlouhodobý vliv na tvůj život. Vztahy, které procházely krizí nebo byly odloučené, naleznou řešení, a to jen díky tomu, že si ujasníš všechna pro a proti. Pochopíš, že i přes překážky a neshody partnera stále miluješ a rozhodneš se dát mu novou šanci. Děláš dobře, vztah se posílí a láska bude trvalá.

Štír (24.10. – 22.11.)

Krásné a láskyplné energie tě budou provázet na každém kroku. V práci všechno poběží tím správným směrem. Pokud se chystáš na důležitá jednání, ať již na úřad nebo k soudu, můžeš se spolehnout na úspěch a ukončení všeho, co tě doposud svazovalo a omezovalo. Začínáš novou kapitolu svého života a to, že se ti bude líbit, je jisté.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Věci nepůjdou zcela podle tvých představ, což neznamená, že je to špatně. Zkus se na problém nebo situaci, která tě trápí, podívat z jiného úhlu a neboj se požádat dobrou kamarádku o vhled a snaž se být nad věcí. Neukvapuj se zejména v oblasti lásky, vztahů a citů, dopřej si dostatek času a nechej zatím věcem volný průběh, řešení přijde později.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pocit, že jsi omezována a věci se nedějí podle tvých představ, tě na chvíli vyvede z rovnováhy a ty zůstaneš bezradně stát. Nic si z toho nedělej a zachovej klid, momentálně není vhodná doba dělat žádná důležitá rozhodnutí, ať již v zaměstnání nebo lásce. Když na chvíli poodstoupíš stranou a necháš vše být, uděláš nejlépe a řešení přijde velmi brzy.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Pozor na emoce! Z nějakého důvodu do tvého života neustále vstupují lidé, kteří to s tebou nemyslí upřímně, nechej je být a v klidu jim ukaž své hranice. Tím, že budeš bojovat, nic nevyřešíš. V práci ti hádky nepomohou, naopak vše ještě zhorší, stejně tak doma. Nehádej se, zajdi si raději do přírody a pořádně si vyčisti hlavu, drž si nadhled a nezapomínej, že vše jednou pomine.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Radostné pocity, láska, pohoda a harmonie tě budou provázet nejen v práci, ale také v osobním životě. To, co tě v minulosti trápilo, se vyjasní a z tvého života jednou provždy zmizí. S partnerem prožijete nádherné chvíle plné vášně a lásky. Pokud jsi měla neshody s kolegy v práci, také tady přichází zklidnění a mír.

Foto zdroj: Shutterstock.com

13.3.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist