Horoskopy podle tarotových karet na tento týden

Berani, klidně řekněte NE. Býci, nebuďte vztahovační. Blížence nic nerozhodí. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Uvědomění si, že ne každému se musíš zavděčit, tě zbaví omezení a také nechuti pomáhat na úkor svého času a zdraví. Když s klidem projevíš svůj nesouhlas a uděláš to, co je výhodné pro tebe, získáš zpět rovnováhu a životní sílu. Netrap se, co o tobě říkají ostatní a nauč se s láskou říkat NE.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začátek týdne bude trošku náročnější, jako by se ti vůbec nechtělo z postele. V práci bude podobná nálada, kolegové jsou vztahovační a rozmrzelí. Uvolni se, nadechni a dívej se na život s větším nadhledem, pak prožiješ harmonické dny, které přijdou v polovině týdne.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dávej pozor na neúspěch v oblasti zaměstnání. Nenechej se rozhodit spolupracovníky, kteří by tě jen zklamali. Důležitý je tvůj nadhled a klid. Jakmile nabereš dech a uvědomíš si, že ti nikdo nestojí za trápení, prožiješ pohodové dny. Pohlídej si finance, peníze raději nepůjčuj, těžko bys je dostávala zpět.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny jsou tady jen pro tebe. Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, sklidíš úspěch a uznání. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě a také v lásce. Očekávej skvělé pracovní příležitosti, nové nápady a návrhy. Sdílej své štěstí s ostatními, radost se znásobí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Práce, studium či podnikání ti přináší naplnění, radost a také jistotu. Ostatní tě chválí a oceňují tvé profesionální jednání. V osobním životě na tebe čeká štěstí, radost, láska a nádherné vztahy s ostatními.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dívej se na svět reálně a stůj nohama pevně na zemi. Velmi snadno bys totiž mohla podlehnout nabídce, která je naprosto nereálná. Nepůjčuj peníze a nezadlužuj se, když nepodlehneš pokušení, prožiješ pohodové dny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dynamické a úspěšné dny jsou tady jen pro tebe. Dařit se ti bude při hledání nové práce, v osobním životě, vztazích a také v oblasti lásky. Naslouchej intuici, nechej se vést, nové a úspěšné začátky tě nadchnou a okouzlí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Konečně dostáváš příležitost, jak ukončit vše nefunkční. Pokud toužíš po novém místě, je velká šance, že vyhraješ konkurz nebo si profesně polepšíš. S chutí se pusť do realizace svých nápadů a věř, že úspěch a štěstí tě hned tak neopustí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé dny jsou plné akční energie, dobrých nápadů a také realizace všech plánů, které v minulosti nešly uskutečnit. Jedna událost stíhá druhou a ty jsi ve svém živlu. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Důvěřuj si, máš před sebou skvělé dny, které v tobě probudí mnoho radostných emocí. O dobré nápady nebudeš mít nouzi, stačí mít důvěru a nenechat se ovlivnit okolím. Štěstí, radost i láska je tady pro tebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci na tebe čeká jistota a také odměna za skvěle odváděnou práci. Můžeš se těšit na hezké dny, které prožiješ v radosti, nadšení a pohodě. Na účet ti mohou zcela nečekaně přijít peníze, se kterými ses již v duchu rozloučila.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se a nic si neber osobně. Zejména v práci můžeš narážet na bezohlednost kolegů, kteří nejsou zcela ve formě. Jakmile pochopíš, že nic z toho se tě netýká, prožiješ harmonické a šťastné dny.

foto-zdroj: shutterstock.com

17.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist