Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet

Začátek listopadu bude ve znamení lásky

Máme tady první listopadový týden a s ním také nové horoskopy. Co můžeš očekávat a čemu je lepší se vyhnout? Komu se bude dařit v profesním životě a kdo všechno se může těšit na novou lásku nebo vyřešení partnerské krize? To všechno ti prozradíme právě teď, mrkni a bav se!

Beran (21.3. – 20.4.)

Situace, kterou jsi nestihla dořešit v minulosti, tě zcela nečekaně překvapí a na malou chvíli pocítíš nepříjemné napětí a strach. Nemusíš se bát, všechno dopadne ke tvé spokojenosti. Konec týdne tě již zastihne ve skvělém rozpoložení, zpráva ohledně tvého pracovního postupu tě velmi příjemně překvapí.

Býk (21.4. – 21.5.)

Radostné pocity z dobře vykonané práce tě budou provázet již z kraje týdne. Co na tom, že ostatní tvé nadšení nesdílí, tebe nerozhází nic a nikdo. Drž si své tempo a radost, bude se ti dařit nejen v zaměstnání, ale také pokud novou práci hledáš a dlouho jsi neměla štěstí. Nyní dokážeš téměř nemožné a tvá nálada se velmi příjemně promítne také v domácím prostředí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dostáváš novou příležitost v práci i v oblasti lásky. V zaměstnání budeš muset prokázat, jak pečlivá ve své profesi jsi, to, že tě vedení náležitě ocení, je jisté. Vztahy, které procházely krizí, dostávají novou šanci a krizi, kterou mají, společně překonají. Nová jiskra a obnovení slibu je již jen sladkou třešničkou na dortu, oba si uvědomíte, jak moc vám na sobě záleží.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci se zejména v první polovině týdne budeš muset nutit k nějakému výkonu. Dávej si pozor na šéfa, ten by příliš tvoji nechuť nesdílel a mohlo by se stát, že tě v této situaci přistihne, což by rozhodně k dobré náladě nepřispělo. V polovině týdne se již vrátíš nožkama na zem a povinnosti, které na tebe čekají, ti půjdou od ruky.

Lev (23.7. – 22.8.)

Do tvého života zcela nečekaně vstoupí mladší muž, nejedná se o milence, ale o velmi dobrého přítele nebo žena, která má v sobě mnoho mužské energie. Poskytne ti informace, které přesně potřebuješ a získáš tím nadhled, který jsi sama nedokázala získat. Dokonce se může stát, že spolu začnete tvořit – umělecky nebo pracovně, rozhodně nabídku přijmi.

Panna (23.8. – 22.9.)

Můžeš se těšit nejen na dobré zdraví a skvělou kondici, ale také na hmotné zajištění v podobě velmi příjemné finanční částky. Pokud se chystáš na soud, kde právě řešíš zvýšení výživného, majetkoprávní spor nebo snad dědictví, tak věř, že vyhraješ. Tyto dny jsou také skvělé na investice nebo na začátek nového podnikání. Cokoliv začneš, bude mít příznivý vliv na dlouhodobou budoucnost.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Začni si více důvěřovat, drobné neúspěchy ať již v práci, doma nebo snad při studiích odchází a vrací se k tobě velmi příznivé okamžiky, kdy zvládneš jakoukoliv náročnou činnost. Neboj se zrealizovat své sny a nápady, rozhodně budeš úspěšná. Také vztahy, které procházely nebo prochází krizí, naleznou láskyplné řešení a začnou od začátku.

Štír (24.10. – 22.11.)

Všechno, co jsi až doposud vytvořila a neměla odvahu zrealizovat, zvládneš. Využij skvělé dny a začni tvořit. Je jedno jestli chceš podnikat, získat novou práci, podpořit nový projekt nebo dokončit studia, můžeš očekávat úspěch a radostné pocity. Výsledky, tvé snahy tě velmi mile překvapí a tvé nadšení ovlivní také lidé, které máš kolem sebe.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pozor, ať nepodlehneš iluzi a klamu, víš, jak se to říká, není všechno zlato, co se třpytí! Pokud se chystáš na důležitou schůzku nebo snad první rande, buď ve střehu. V práci si pohlídej termíny, jinak se problém, který se vyskytne, obrátí proti tobě. Nemusíš se bát, stačí, když budeš důkladná a nenecháš se ovlivnit sladkou řečí a falešným úsměvem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zklamání, které pocítíš, nebude mít dlouhé trvání, týká se to především tvých výdělků a financí vůbec. Nezapomínej, že vždy po období hojnosti, přijde odliv nebo stagnace, což neznamená, že se vše opět nevrátí do původního stavu. Rozhodně se vyhni dluhům, ani se nesnaž o radikální řez v práci, později bys velmi litovala. Drž si nadhled, pozitivní přístup a vše bude za chvíli v nejlepším pořádku.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přemýšlíš nad dalším studiem nebo snad váháš, jestli se přihlásit na seminář či kurz? Rozhodně neváhej, máš skvělou příležitost uplatnit svůj talent a um. Dokážeš se velmi dobře prosadit a prodat svoji práci. Vzdělávej se a neboj se ukázat, co v tobě je, máš co nabídnout! Pokud se chystáš na soudní spor nebo nepříjemné jednání, můžeš si být jistá, že vyhraješ.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nastává velmi příznivé období v oblasti mezilidských vztahů, pokud to v práci nebo snad doma s partnerem trošku skřípalo, můžeš se těšit na velmi příjemné energie a harmonii ve všech směrech. Je také velmi pravděpodobné, že cestou domů potkáš dávno ztraceného přítele, se kterým oživíte mnoho krásných vzpomínek. Pro nezadanou by to mohlo znamenat lásku jako trám, nebraň se, vypadá to na dlouhodobý vztah.

Foto zdroj: Shutterstock.com

31.10.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist