Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet

Nový týden bude plný změn a adrenalinu

Nový týden je opět tady a s ním také zbrusu nové horoskopy. Můžeš se těšit na pěknou jízdu, kde nebude chybět ani pořádná dávka adrenalinu. Mrkni, jak na tom bude tvé znamení, a bav se s námi!

Beran (21.3. – 20.4.)

Začátek a konec – přesně tak budou vypadat následující dny. Pokud jen trošku váháš a bojíš se uskutečnit jakoukoliv změnu, tak věř, že máš skvělou příležitost uzavřít všechno staré, zbavit se minulosti a začít zcela novou životní etapu. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také osobním životě.

Co udělat? Nebát se změn a s otevřeným srdcem jít do toho!

Býk (21.4. – 21.5.)

Přestože se ti bude zdát počátek týdne náročný, tak věř, že veškerá námaha, kterou vynaložíš, se ti vrátí mnohonásobně zpět. Úspěšná budeš v oblasti práce a nezáleží, jestli jdeš na pohovor nebo se chystáš šéfa požádat o vyšší plat. Když prokážeš svoji dovednost a um, můžeš si být jistá, že tvé žádosti vyhoví. Stejně tak skvěle to půjde i na pohovoru, nová práce ti spadne do klína.

Co udělat? Nebát se prosadit a důvěřovat si, dokážeš to!

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Radostné pocity ze skvěle odvedené práce tě budou provázet každičký den, pro tebe je to, co děláš, koníček. Tvé dlouhodobé plány se ti povede zrealizovat a nápady ti budou samy skákat do hlavy. To, že budeš úspěšná, je jisté. Pokud patříš k těm, které práci zatím nemají, tak věř, že také na tebe čeká skvělá příležitost a možnost, jak se prosadit.

Co udělat? S chutí se pustit do realizace, nenechat se ovlivnit názory jiných a pokračovat přímou cestou vpřed, budeš úspěšná!

Rak (22.6. – 22.7.)

Když pořádně zabereš a překonáš počáteční nechuť k práci či studiu, můžeš se těšit na pohodové dny. Nebudou však zadarmo, aktivita a tvá vědomá účast je nutná. Nemusíš se bát, všechno bez problémů zvládneš, jen budeš mít trošku zpomalený rozjezd, za to jízda již bude ve svižném tempu. Pocítíš radost z dobře vykonané práce, pokud se chystáš na nepříjemná úřední jednání, nic neodkládej, čeká na tebe výhra!

Co udělat? Pustit se do překonání drobných překážek, vyvinout aktivitu a máš vyhráno!

Lev (23.7. – 22.8.)

Můžeš se těšit na pohodové dny nejen v práci, ale také v osobním životě. Partner tě bude doslova a do písmene na rukou nosit, vášeň a láska se projeví velmi intenzivně. Nezapomeň mu dát najevo své city, každá nemá to štěstí jako ty. Pokud se chystáš do nové práce, můžeš si být jistá, že tě kolektiv přijme velmi mile a vřele, budeš mít pocit, že jsi tam odjakživa.

Co udělat? Radovat se z úspěchů a projevit vděčnost za dary, které k tobě přichází, věř, není toho málo!

Panna (23.8. – 22.9.)

Nechce se ti, máš pocit, že to, co sis naložila, nezvládneš? Můžeme tě uklidnit, tyto dny jsou tady jen pro tebe. Jen co se rozkoukáš, rozjedeš aktivitu tam, kde je potřeba odstranit překážky. Všechno, co jsi odkládala na „potom“, zrealizuješ, odvaha ti chybět nebude. Soudní spory, úřední jednání a veškeré vyřizování, kde figurují muži, zvládneš s přehledem a klidem a hlavně vyhraješ!

Co udělat? Jen překonat počáteční nechuť cokoliv dořešit, jsi skvělá!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Harmonie, skvělé pocity, sdílení radosti a lásky nejen doma, ale také v práci, je přesně to, co potřebuješ ke svému životu. V zaměstnání se ti povede zklidnit neshody a najdeš řešení na jakýkoliv problém či překážku. Můžeš si být jistá, že tě vedení ocení a může se stát, že rovnou dostaneš nabídku k povýšení. Pokud jsi nezaměstnaná a už se ti nechce hledat, tak rozhodně nezahálej, také na tebe čeká skvělá práce.

Co udělat? Být aktivní a neusnout na vavřínech, rozhodně se ti to vyplatí!

Štír (24.10. – 22.11.)

Nepropadej beznaději, dny budou plynout pomalu a líně, až budeš mít pocit, že je stále pondělí. Vydrž a nesnaž se činit žádná závažná rozhodnutí, nemáš správný vhled a později bys litovala. Týká se to nejen pracovních záležitostí, ale také osobního života. Vydržet a opakovat si, že je všechno v nejlepším pořádku, protože to tak je. Jen se nic neděje a věci, které jsi chtěla ukončit, stojí na místě.

Co udělat? Obrnit se trpělivostí, nechtít ukončit to, o čem nejsi přesvědčená, že opravdu chceš a vydržet, velmi brzy k tobě přijde nová příležitost!

Střelec (23.11. – 21.12.)

V práci to bude zejména v počátku týdne na ostří nože, jako by všichni najednou chtěli prosadit svůj názor a není možné najít společné řešení. Rozhodně s nikým a ničím nebojuj, v klidu sděl svůj názor a ostatních si nevšímej. Nenechej se zatáhnout do hádek a stresu, kterých tam bude požehnaně. Jednu chvíli budeš mít pocit, že se všechno a všichni spikli proti tobě, není tomu tak.

Co udělat? Snažit se být nad věcí, nenechat se strhnout výbušnou náladou ostatních a držet si odstup a pozitivní náladu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci na tebe čekají skvělé a pohodové dny, dostaneš pochvalu za dobře odvedenou práci, opravdu tě uznávají jako správnou profesionálku. Můžeš si být jistá, že tvá dobře odvedená práce sklidí zaslouženou odměnu. Stejně tak se ti bude dařit při studiích či při zvyšování kvalifikace. Jsi spolehlivá, nic pro tebe není problém a toho si vedení cení.

Co udělat? Vlastně nic, buď taková jaká jsi, upřímná, láskyplná a milující!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Plán nebo projekt, do kterého ses pustila s nadšením a čistým srdcem, se najednou obrátí proti tobě, ať již v osobním nebo pracovním životě. Dávej si v tyto dny pozor na přetvářku, která visí ve vzduchu, buď ve střehu a měj zdravý nadhled, ať už se kolem tebe děje cokoliv. Vždy si pečlivě rozmysli každý svůj krok a než něco uděláš, raději si dopřej patřičný odstup.

Co udělat? Nepodceňovat se a nejednat pod vlivem emocí, nakonec se vše vyřeší ve tvůj prospěch, jen je potřeba nic neuspěchat a v klidu čekat!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou dny nabité pozitivní energií a ještě k tomu dobrou náladou a radostí. Cokoliv se rozhodneš zrealizovat, zvládneš levou zadní, můžeš se těšit na zvýšení platu nebo novou práci. Pokud se věnuješ jakékoliv umělecké činnosti, dostaneš zprávu, která tě doslova a do písmene ohromí, samozřejmě v dobrém.

Co udělat? Nic, jen přijímej dary, které k tobě proudí a sdílej svoji radost s ostatními, ne každý má takové štěstí jako ty.

Foto zdroj: Shutterstock.com

7.11.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist