Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet

Jaký bude nový týden?

Chceš vědět, co na tebe čeká v novém pracovním týdnu? Nač se můžeš těšit a čemu se raději vyhnout? Bude se ti dařit spíše v práci nebo v lásce? Přečti si naše nové horoskopy podle karet, prozradí ti více.

Beran (21.3. – 20.4.)

Váháš, jestli začít nový projekt, studium nebo snad přemýšlíš nad vlastním podnikáním? Rozhodně neváhej a pusť se do realizace, bude se ti dařit nejen profesně, ale také finančně. Cokoliv nyní „rozjedeš“, ať již v osobním nebo profesním životě, má velkou šanci na úspěch a prosperitu. Pokud na tebe čekají zkoušky, testy nebo přezkoušení, všechno zvládneš!

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš před sebou skvělé dny plné štěstí a úspěchu. Pokud se zabýváš aktivitou, při které hraje hlavní roli Múza – psaní, hudba, divadlo, tanec nebo jiná forma umění, pak máš důvod k oslavám. Získáš velký obdiv a ocenění. Nestyď se projevit vděčnost a poděkuj za všechno, co od života dostáváš, je toho víc než dost.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Může se stát, že prožíváš období smutku a nostalgie, ten, koho jsi milovala, tě opustil a ty nevíš jak dál. Důvěřuj vnitřní moudrosti a snaž se zachovat klid, celá situace je totiž pro tvé nejvyšší dobro. Nyní je důležité udržet si klidnou mysl a učinit rozhodnutí. Časem pochopíš, jak důležitá a prospěšná tato situace byla pro tvůj další život.

Rak (22.6. – 22.7.)

Čeká na tebe úspěch a velká naděje na skvělou a plodnou činnost, zkrátka a dobře bude se ti dařit nejen v práci, ale také v osobním životě. Pokud jsi delší dobu sama a již jsi ztrácela naději, že potkáš svého pana Božského, tak věř, že se k tobě jeden blíží. Pusť se do práce a zrealizuj to, nač jsi v minulosti neměla odvahu a čas, budeš úspěšná!

Lev (23.7. – 22.8.) 

Budeš mít pocit, jakoby se na chvíli zastavil čas, ať uděláš cokoliv, všechno bude odmítáno. Od práce až po tvůj osobní život. Nesnaž se za každou cenu prosadit, ber odmítnutí jako příležitost k odpočinku. Jakmile přestaneš naléhat a tlačit na pilu, přijde nová energie a vše se posune vpřed. Teď si dej pauzu a věnuj se na chvíli jen sama sobě.

Panna (23.8. – 22.9.)

Přicházíš do fáze, kdy začínáš naplňovat své sny a cíle. Cítíš, že všechno, co se doposud v tvém životě odehrálo, bylo pro tvůj nejvyšší prospěch. Dobré pocity tě budou provázet po celý týden. Pokud tě trápil nějaký problém, dostaneš odpověď a nalezneš řešení.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě, to, že v tobě probudí mnoho radosti, je jisté. Nadechni se a těš se na nové začátky, zejména v lásce na tebe čeká velká změna k lepšímu. Netrap se tím, co nejde změnit a začni svoji novou životní etapu, to, že se ti bude líbit, je jisté!

Štír (24.10. – 22.11.)

Měla jsi pocit, že se v tvém životě nic neděje? Tak teď si drž klobouk, jedeš totiž z kopce a rychlost, kterou stíhá událost za událostí, je šílená. Využij tuto příznivou energii k jakékoliv pozitivní činnosti, ať již kariérnímu růstu, těhotenství, plánování svatby… Prostě se pusť do všeho, co jsi měla strach zrealizovat. Je čas jednat a nebát se, čeká na tebe úspěch, skvělé vztahy doma i na pracovišti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Využij příznivé dny k realizaci všeho, co jsi delší dobu odkládala, štěstí na tebe čeká především v oblasti vztahů a lásky. Nezáleží na tom, jestli řešíš pracovní, přátelské či osobní vztahy, ve všech oblastech budeš úspěšná. Spory, které jsi měla se svou maminkou, sestrou nebo dcerou, zvládneš zharmonizovat a nabídneš jako první ruku ke smíru, vyplatí se ti to!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

S naprostou přesností, čistou hlavou a klidnou myslí se vydáš vstříc novým začátkům. Necháváš se vést svojí intuicí a věř, že děláš správně! Jdeš správným směrem a tvůj život nabírá zcela novou energii a sílu. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv variantu, nemůžeš udělat chybu. Klidně se pusť do náročných projektů ať již v práci – nová kariéra nebo v osobním životě – nová láska, ukonči nefunkční vztah nebo jasně vytyč hranice, kam již toho druhého nepustíš.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nejistota, strach a obavy co bude, neslouží k ničemu, jen blokují příchod tvé nové energie. Zkus trošku zariskovat a přestaň se bát, příliš mnoho opatrnosti není dobré. Tvé pochybnosti zmizí hned, jakmile posílíš sebedůvěru a začneš pomalými krůčky postupovat vpřed. Neboj se změnit místo, partnera nebo vysvětlit dětem, že jejich chování již nadále podporovat a tolerovat nebudeš.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechno, co jsi udělala pro správný růst a vývoj, bylo správné a začíná přinášet zasloužené ovoce. V klidu si můžeš dát pauzu, poodstoupit na chvíli stranou a vychutnávat zasloužený obdiv a úspěch. Dařit se ti bude nejen v osobním nebo pracovním životě, ale uznání pozná také ta, která se živí uměleckou tvorbou jako je psaní knížek, zpěv, tanec a další tvorba, která vychází z tvé inspirace.

Foto zdroj: Shutterstock.com

24.10.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist