Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 7. 4. do 13. 4. 2014 podle karet

Jen pro vás, zcela nově a v novém jarním kabátku: „Horoskopy podle karet.“ Nač se můžete těšit? Každé znamení dostane své poselství, nepřijdete ani o vaše oblíbené afirmace a rady našich předků. Pokud vám něco chybí, nebojte se napsat. Rádi vám vaše přání splníme.

Beran (21.3. – 20.4.) 

Přesto, že je, začátek týdne jste ve výborné formě. Sršíte vtipem nejen doma, ale také na pracovišti. Královsky bavíte kolegy v práci a dokonce i nadřízení se vašim vtípkům usmívají. Náležitě ocení také vaši vynalézavost a nápady, pro které se nadchnou úplně všichni. Doma se raději držte zpátky, nehádejte se, raději ustupte a horkou hlavu nechejte vychladnout při fyzické aktivitě.

Nevyhledávejte velké společenské akce, raději pozvěte partnera na skleničku nebo do cukrárny, bude nadšený.

Trápí vás migréna? Úporným bolestem hlavy, předejte prevencí. Nezapomínejte na dostatečné množství tekutin, odlehčeným jídelníčkem, tělu také jen prospějete a procházka na čerstvém vzduchu dokáže zázraky. Pokud jste zapomněli a migréna uhodila v plné síle, zkuste čaj z petrklíče a podbělu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ať se děje cokoliv, vás nic a nikdo nemůže rozhodit, jste nabití pozitivní energií. Máte velkou šanci na pracovní povýšení a finanční zisky. Budete velmi překvapeni nečekanou návštěvou, která vám udělá radost. Kupte si stírací los, je možnost malé výhry. Nevíte, co na sebe? Oblečte se do jarních pastelových barev, budete se cítit skvěle, partner vás pochválí a vy budete zářit jako rozkvetlá květinka. Na konci týdne pozor na únavu a změnu nálady, hlídejte si pozitivní mysl.

Volné dny využijte k výletu s rodinou a vyrazte na společný výlet do přírody.

Trápí vás zažívání? Vyzkoušejte magickou sílu jarních bylinek, kopřiva, pampeliška či sedmikráska, ptáte se k čemu? Jarní vitamínový salát vás zasytí a podpoří správnou činnost zažívání.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Celý týden se dá vyjádřit jedním slovem „Rychlost.“ Pokud se chystáte na cesty, není nic, co by vás mohlo ohrozit. To, o čem jste si mysleli, že je již ztracené, ať již nový projekt či vztah, se nečekaně pohne kupředu, přesně tím směrem, jakým potřebujete. Vše vyřešíte, stačí, když budete pružní a otevření všem novým možnostem. Letí k vám velmi příznivá zpráva od partnera, ze které budete nadšení. S velkou pravděpodobností vám navrhne společný život a těšit se můžete také na romantický zážitek.

Jak zklidnit mírné napětí z náročného týdne? Pokud nemůžete na procházku do parku, otevřete si okno a zhluboka dýchejte. Náádech a výýdech, dýchejte zhluboka, dokud napětí nepoleví, budete překvapení výsledkem.

Rak (22.6. – 22.7.)

Mírná nervozita a napětí vás bude provázet téměř celý pracovní týden. Nezoufejte, nic zásadního se neděje. Stačí, když o sebe budete pečovat s láskou a nadhledem. Pro partnera budete naprosto dokonalí a společně zavzpomínáte na vše krásné, co jste spolu prožili. Těšit se můžete také na krásný večer plný lásky, partner vás velmi mile překvapí. Plány, které se týkají vaší práce, se opravdu naplní, co jste dlouhodobě plánovali, se vám podaří uskutečnit. Nezadaní se mohou potkat se svojí bývalou lásku a zjistí, že si stále mají co říct.

Trápí vás bolesti žaludku? Zkuste popíjet vlažný heřmánkový nebo řepíkový čaj, nejlépe z čerstvých bylin. Pečujte o sebe s láskou a vybírejte kvalitní potraviny, jídlo si raději rozdělte do několika menších porcí.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

Jarní únava na vás dolehla a nechce se vám vůbec nic dělat. Problém vám dělá ranní vstávání do práce a jakákoliv aktivita znamená přemáhání se. Pokud to jde, vezměte si dovolenou, tělo bije na poplach a potřebuje odpočinek. Trápí vás neshody partnerem? Neodkládejte je a vyřešte je hned, vše by se jen zhoršovalo.

Jak si zlepšit náladu? Zkuste se věnovat jen sami sobě a svému tělu. Péči věnujte především vlasům a nezapomínejte také na vlasovou pokožku. Opláchněte vlásky bylinkami, kopřiva a březový list rozzáří vaši hřívu jako jarní sluníčko.

Panna (23.8. – 22.9.)

Čekají na vás zkoušky a překážky, které je zapotřebí překonat. Trošku se přitom zapotíte, ale výsledek vás potěší. Studující zdárně zakončí zkoušky, pracující si oddychnou, nakonec se podaří odevzdat důležitou práci včas. V partnerství stále víc přemýšlíte, jestli vám to bude klapat také v budoucnosti. Než učiníte radikální řešení, vyspěte se na to, ráno moudřejší večera. Ráno zjistíte, že většina problémů, byla jen ve vaší hlavě a srdce se opět probudí láskou a vášní jako když jste začínali.

Máte po náročném týdnu žaludek na vodě? Podpořte jeho činnost, kvalitní stravou a zařaďte do svého jídelníčku více vlákniny.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nic moc od tohoto týdne neočekávejte, trápíte se nejen v práci, ale také v osobním životě. Nespokojenost a rozladěnost vás provází na každém kroku. Jak si tento týden vylepšit? Zkuste k sobě být upřímní a zapřemýšlejte, proč jste stále ještě sami. Zkuste slevit z nároků na partnera a podívejte se na život z té lepší stránky. Využijte samotu, k práci na sobě. Udělejte si jasno, co od partnera očekáváte a co mu nabízíte. Pak vše přenechejte Vesmíru, pomůže vám.

Čeho, se rozhodně vyvarovat? Nepůjčujte peníze spolupracovníkům, byli byste velmi zklamaní. Nesnažte se udržet nefunkční vztah jen proto, abyste nebyli sami. Brzdíte si tak příchod nové lásky.

Štír (24.10. – 22.11.) 

Těšte se, někdo z vašich přátel vás potěší, zrovna ve chvíli, kdy přemýšlíte, jestli je vaše cesta správná. Ocení vaše počínání a překvapí vás milým dárkem. Nezůstávejte pozadu a darujte ostatním alespoň úsměv, nic nestojí a potěší každého. Na úřadech vás čeká úspěch, na nic nečekejte a vyrazte. Úřednice se na vás budou usmívat a váš dlouhodobý projekt bude schválený. Dobrý výsledek můžete očekávat také ve všech právních záležitostech. Dívejte se kolem sebe, nezadaní mohou potkat toho pravého.

Jaká barva podtrhne vaši dokonalost? Zkuste se obléct do vyzývavé černé s červenou, tato kombinace je pro vás dokonalá. Pokud vám tyto barvy připadají příliš odvážné, nalaďte se na jarní oblohu a nebojte se obléknout do blankytně modré.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nové začátky jsou tady, gratulujeme! Dařit se bude nejen v práci, ale také v lásce. Vše na čem jste poctivě pracovali, přináší bohatou úrodu. Prožíváte období hojnosti, užívejte a přijímejte, co vám Vesmír nabízí. Naslouchejte také své intuici, je výborná a sami víte, že nikdy nezklame, v tomto období vám bude velmi prospěšná. Pokud jste měli pocit, že vztah nemá tu správnou jiskru, tak teď se rozhoří vášní a láskou.

V čem vám Vesmír přeje nejvíc? Dlouhodobě nezaměstnaným se naskytne nová práce, bude se vám konečně dařit. Pracujícím přináší nové nápady, inspiraci a kreativitu. Pokud pracujete v umělecké činnosti, sklízíte úspěch za úspěchem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Jaro je v plném proudu a vy jen záříte. Prožíváte období velkého vděku, radujete se z maličkostí a máte chuť slavit. Těšte se, čekají na vás nové možnosti. Váš pozitivní přístup se vám vyplatí nejen v práci, ale také v partnerství. Tento týden se dá vyjádřit jedním slovem a tím je „Radost.“ Vychutnávejte všechny dary, které k vám přichází, a oslavte příchod jara po svém.

Čím začít? Nechejte se rozmazlovat v kosmetickém salonu a dopřejte si péči od profesionálů. Nakazíte je, svoji radostí a dobrou náladou.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Dnešní týden není tím správným pro jakákoliv závažnější řešení a rozhodování. Chybí vám dostatek sil a energie, což se projevuje vaší nejistotou. Práce i partnerství vás zmáhá, netlačte na pilu, ukvapená jednání by se vám nemusela vyplatit.  Pokud se chystáte pustit do nového projektu, vydržte, až vám bude lépe. Šéf i tak ocení vaši ctižádostivost a sám vám navrhne krátkou dovolenou.

Co rozhodně nedělat? Rozchody a žádosti o rozvod, to vše nechejte na chvíli stranou. Únava a smutek, není dobrým pomocníkem. Zapalte si svíčku a požádejte Vesmír o pomoc, až přijde správný čas k zásadním změnám, budete to vědět naprosto přesně.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Oslava právě začíná. Jste prostě dokonalí a podle toho se k vám také chovají ostatní. Pokud se chystáte na pracovní pohovor, máte velkou šanci získat své vysněné místo. V pracovním týmu jste nepostradatelní, vyhledávají vaši radu i vstřícné jednání. V každé situaci dokážete najít řešení. Zadaní se mohou těšit na lásku od svého protějšku. Svůj čas věnuje jen vám a dokonce odmítá nabídky od přátel. Chce být jen s vámi, využijte jeho dobré rozpoložení a užívejte lásky do sytosti.

Jste sami a hledáte lásku? Nezoufejte, vaše citlivá a něžná povaha si zaslouží lásku a cit. Vyrazte do přírody a kochejte se její krásou, tam můžete potkat toho pravého.

Afirmace pro vás:
Dnes jsem vytvořila nový život s novými pravidly, která jsou pro mne pevnou oporou. Luise L.Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

7.4.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist