Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 5. 5. do 11. 5. 2014

Na koho z vás čeká pohodový týden? Které znamení by mělo držet své emoce na uzdě? Jaká vůně vás naladí a čemu se doma raději vyhnout? Stačí si přečíst nové horoskopy a budete v obraze.

Beran (21.3. – 20.4.) 

Víkend utekl jako voda a pondělní ráno bude spíš ve znamení napětí, neklidu a hádek. Jak se hádkám vyhnout? Než vybuchnete, zkuste raději zhluboka dýchat a zapřemýšlejte, jestli je hádka to pravé ořechové. Nakonec zjistíte, že o nic nešlo a váš výbuch byl zbytečný. Pohyb a rychlá chůze vám vyčistí hlavu, a pokud budete dodržovat pitný režim, předejte bolestem hlavy i špatné náladě. Začněte nový týden optimisticky naladěni, a vše zvládnete s přehledem.

Doma se pusťte klidně do většího úklidu. Nejen, že si vyčistíte hlavu, ale práce vám půjde od ruky a nakonec zjistíte, že vztek je pryč.

Jakou vůni si vybrat? Zkuste sáhnout po voňavé esenci z meduňky, která zmírňuje psychické napětí. Pokud vás trápí migréna, vyzkoušejte jemnou masáž spánků bazalkovým olejíčkem.

Býk (21.4. – 21.5.)

Těšte se na pohodový týden milí Býčci. Nic vás nerozhodí a nevyvede z míry. Jste prostě dokonalí. Velkým oslavám se raději vyhněte a věnujte svůj čas rodině, která to náležitě ocení. V polovině týdne na vás může padnout jemná únava z pracovního nasazení, ale blížící se víkend vás naladí do klidu a pohody. Nezadaní se mohou seznámit se svoji láskou a zadaní budou rozmazlovat své drahé polovičky něhou a pozorností.

Doma si spíš srovnejte myšlenky v hlavě, a vyhněte se domácím pracím, však vám nic neuteče.

Jakou vůni si vybrat? Kápněte do aromalampy mateřídoušku nebo něžnou macešku. Pokud vás trošku trápí bolesti zubů nebo dásní, vyzkoušejte hřebíčkový olejíček.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

V tomto týdnu se již nemusíte obávat výrazných výkyvů. Dlouhodobý vliv Uranu a Pluta, konečně pomalu doznívá a energie se dočišťují. V práci budete sršet vtipem a dobrou náladou, pokud máte naplánované důležité schůzky, dopadnou na výbornou. Nezadaní mají velkou šanci potkat lásku, neseďte doma a vyrazte mezi lidi. Pokud se chystáte na úřad, vše potřebné vyřídíte. Jste dlouhodobě bez práce? Je velmi pravděpodobné, že vám přijde nabídka přes vaše přátele, neodmítejte ji.

Doma srovnejte účetnictví a protřiďte starou korespondenci. Větrejte místnosti i zimní oblečení.

Jakou vůni si vybrat? Mátová silice dokáže zatočit s mírnou nervozitou a vyladit nervy po náročném pracovním týdnu. Do koupele si můžete kápnout esenci z borovice či jedle.

článek

Rak (22.6. – 22.7.)

V tomto týdnu vám hvězdy přejí, užívejte pohodové dny a hlídejte si pozitivní mysl, pak vám nic, nestojí v cestě a váš týden bude skvělý. Hlídejte si jídelníček a nepřetěžujte žaludek těžkou stravou. Jezte raději malé porce, několikrát denně. V práci se vám daří a vaši píli, ocení také nadřízený. Pokud vás trápí bolesti zad, zajděte si na masáž. O víkendu si pořádně přispěte a pak vyrazte s přáteli nebo rodinou na výlet.

Doma vám půjde vše od ruky, pokud jste si z procházky přinesli pampelišky, zkuste uvařit med.

Jakou vůni si vybrat? Jasmínová esence vás naladí a vyvolá jemné pocity klidu a něhy. Mandarinka díky své vůni, zbystří vaše smysly a vyladí váš domov do vesela.

Lev (23.7. – 22.8.)

Celý týden proběhne v klidu a optimistickém duchu. V práci odvádíte skvělé výsledky a šéf se rozhodne vaši snahu ocenit drobnou odměnou. Pokud máte problém, snažte se ho vyřešit okamžitě, nic nepotlačujte ani neodkládejte, jen byste celou situaci zhoršili. Můžete očekávat pozvání do společnosti, kde se budete královsky bavit. Jste opravdovým lvem salonu a svým šarmem a dobrou náladou bavíte celou společnost. Nezapomínejte také na přátele a pusťte je ke slovu.

Chystáte se stěhovat nábytek? Dobře děláte, práce vám půjde od ruky a výsledek vás povzbudí k dalším výkonům. Drahá polovička vám ráda pomůže a vy se rozhodnete udělat drobné změny také v dětském pokoji.

Jakou vůni si vybrat? Esence z pomeranče nebo rozmarýnu, navodí příjemnou atmosféru a navíc povzbudí srdce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Díky vaší zodpovědnosti a pečlivosti nastartujete do nového týdne odpočatí a připraveni čelit jakémukoliv problému. Nemusíte se obávat, nic zásadního nebudete řešit. Práce vám půjde od ruky a domácnost také. Nezapomínejte na pravidelnou stravu a do jídelníčku zařaďte co nejvíce zeleniny, ovocných šťáv a vlákniny. Jezte raději méně a vybírejte kvalitní potraviny, jen tak předejte střevním potížím. Pokud se chystáte k holiči a stále odkládáte změnu barvy či střihu, tak s chutí do toho, máte příznivý termín.

Cokoliv si usmyslíte, to vám půjde téměř samo, od úklidu, přes vaření po nakupování. Nezapomeňte zapojit také rodinu, zejména děti rády pomohou. Nezapomeňte na pochvalu i partneři ji ocení.

Jakou vůni si vybrat? Esence citrusu osvěží domov příjemnou vůni a podtrhnou tak vaši dokonalou domácnost.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Vaše nekonfliktní povaha dokáže urovnat a vyladit téměř cokoliv. V práci si budete připadat téměř jako soudce a bude vám připadat, že spory spolupracovníků nemají konce. Nakonec vše utichne a zdárně dokončíte náročný pracovní týden. Nezapomínejte podpořit správnou činnost ledvin, dostatečným množstvím tekutin. Zkuste také méně solit a k obědu si klidně dopřejte sladké pokušení v podobě dortíku s dobrou kávou. Nezapomínejte na sebe a zajděte si na kosmetiku, kde vás pořádně rozmazlí a vy si alespoň na chvíli odpočinete.

Chystáte se na nákupy? Dobře děláte, podaří se vám sehnat skvělé letní kousky oblečení a ještě uděláte radost ostatním drobnými dárky. Úklid klidně odložte a věnujte se raději přátelům a umění.

Jakou vůni si vybrat? Vůně dřevěné růže dokáže naladit tělo do velmi příjemných vibrací. Zkuste kápnout pár kapek do aromalampy a nechejte se unášet na vlnách něhy a lásky.

článek

Štír (24.10. – 22.11.) 

Radujte se a držte rozbouřené emoce na uzdě, jen tak se vám podaří zvládnout náročný pracovní týden na výbornou. Pokud jste připravení dořešit neopodstatněnou hádku s partnerem, zapomeňte na ni, spíš hledejte cestu k urovnání všech sporů. Máte vynikající intuici, využijte ji a zapřemýšlejte, co by šlo zlepšit na pracovišti i doma. V polovině týdne se začne vaše rozbouřená nálada zklidňovat. Uvědomíte si, že problémy vytváří vždy celek, ne jednotlivec, tím, že přiznáte také svůj podíl, překvapíte partnera i spolupracovníky.

Na velký úklid i větší domácí práce raději zapomeňte, věnujte se svým přátelům a rodině, relaxujte, odpočívejte, práce neuteče. Dávejte pozor na prochladnutí ledvin, posedávání na louce ještě není zcela vhodné.

Jakou vůni si vybrat? Santalová esence uklidní vaše tělo i mysl a podpoří vás při meditaci. Jemná masáž bříška makadonovým olejíčkem, podpoří správnou činnost ledvin. Stačí pár kapiček a bříško jemně štípejte, tak aby vám to bylo příjemné.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Vaše energie a vnitřní síla bude mimořádná. V práci se vám daří, svoji dobrou náladou budete bavit nejen kolegy, ale také své nejbližší. Pokud se chystáte na úřad či důležitou pracovní schůzku, těšte se na hladký průběh, usměvavé úředníky a vstřícné obchodní partnery. Nezaměstnaní mohou uspět v pracovním pohovoru a nové místo máte téměř jisté. Nač si dát pozor? V tyto dny je vhodné nezatěžovat játra. Zkuste odlehčený jídelníček, zeptejte se těla nač má chuť, ale pozor mlsný jazyk vám nedá správnou odpověď. Omezte sůl a ostré koření, nakonec zjistíte, že tělu stačí docela málo, jarní salát s bylinkami si zamilujete.

Velký úklid není tím pravým, trpělivost zrovna není vaší silnou stránkou a je zbytečné uklízet jen proto, že je sobota. Vyrazte s přáteli do hor a pro tentokrát nechejte partnery, ať se věnují svému programu, ocení, že jim dopřáváte svobodu.

Jakou vůni si vybrat? Meditace, relaxace to vše s vůní cedru, limetky či citrusu. Klidně si kápněte pár kapek na zápěstí a můžete vyrazit na výlet, vůně citrusů vás příjemně naladí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Přesto, že na vás čeká náročný pracovní týden, nic a nikdo vás nemůže rozházet ani vyvést z rovnováhy. Díky vaši pečlivosti a vytrvalosti vše zvládnete na jedničku s hvězdičkou. Dokážete urovnat spory doma i na pracovišti. Uprostřed týdne na vás může dolehnout jemná nervozita z náročného pracovního nasazení, ale vidina blížícího se víkendu vám opět vykouzlí úsměv na tváři. Udělejte si radost a objednejte se na manikúru či pedikúru, nezaberete vám to příliš času a vy si krásně odpočinete. Cestou zpět si kupte zmrzlinu a nebojte se kalorií, pořádně si ji vychutnejte.

Pokud máte naplánovaný velký úklid, tak s chutí do toho, práce vám půjde od ruky. Dokonce ani nebudete potřebovat pomoc rodiny, která by vám stejně nestíhala.

Jakou vůni si vybrat? Jemná kořeněná vůně hřebíčku, skořice či zázvoru vás dokonale uvolní, zahřeje tělo a naladí tak, že začnete plánovat letní dovolenou. Nebojte se uskutečnit své tajné přání a navrhněte partnerovi to, po čem již dlouho toužíte.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nový týden je tady a sním také vaše přátelská a rebelantská nálada. Nalaďte se na úsměv a dříve než začnete své blízké kritizovat, zapřemýšlejte, zdali je kritika oprávněná. Slovo dokáže velmi ublížit a špatně se bere zpět. Mohlo by se stát, že se vše obrátí a kritika dopadne na vaši hlavu, což byste nesli velmi těžce. Udržte si nadhled a pak váš týden nebude mít chybu. Nuda s vámi opravdu nebude a vaši aktivitu ocení také rodina. V polovině týdne na vás dolehne mírná nervozita z náročného pracovního nasazení. Zkuste auto či tramvaj vyměnit za procházku parkem a kochejte se krásnou zelení. Nervy se uklidní a v pohodě zvládnete zbytek týdne s úsměvem. Dopřejte si alespoň jedno teplé jídlo denně a pořádně si ho vychutnejte.

Nenuťte se do úklidu, práce vám neuteče a vše by vám trvalo zbytečně dlouho a výsledek by vás stejně nenadchl.

Jakou vůni si vybrat? Podmanivá vůně levandule, rozmarýnu, pronikavá vůně eukalyptu zklidní vaše nervy. Když si pustíte příjemnou relaxační hudbu, výsledek bude dokonalý. Nebojte se smíchat olejíčky dohromady a jemně si namasírujte lýtka a kotníky.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nový týden ještě ani pořádně nezačal a vy jste již naladěni na romantickou notu a přemýšlíte, jak si zpříjemnit volné chvíle v přírodě. Nejraději byste si vzali dovolenou a zapomněli tak na každodenní starosti. Vydržte, v práci se vám bude dařit a schůzky, které máte sjednané, dopadnou na výbornou. Dokonce se uklidní spory s pubertálními potomky. Nezapomínejte dodržovat pitný režim, pro dobrou náladu vyzkoušejte meduňkový čaj. Naplánujte si odlehčený jídelníček, pokud zvládnete ovocný či zeleninový den, tělo bude nadšené. Konec týdne bude náročný, citlivost se promění v přecitlivělost a dokáže vás rozplakat romantický film či písnička. Náladu zlepšíte pozitivním myšlením a vidina konce pracovního týdne vás opět vrátí zpět do reality.

Zapomeňte na úklid a věnujte se jen sami sobě, uspořádejte si myšlenky a věnujte pozornost také svým pocitům. Klidně se nechejte unášet svými sny, napusťte si voňavou vanu a vodě odevzdejte všechna trápení a starosti.

Jakou vůni si vybrat? Vůně břízy, máty, meduňky či violky vám pomůže zklidnit psychiku. Naslouchejte intuici a nemůžete udělat chybu. Rozmazlujte také své nožky a natřete je voňavou esencí a jemně masírujte od prstů až po kolena.

Foto zdroj: profimedia.cz

5.5.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist