Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 14. 4. do 20. 4. 2014 podle tarotových karet

Nový týden je tu a s ním i zbrusu nové horoskopy podle karet. Víte, kdo má šanci na úspěch, kdo by mohl dostat nabídku k sňatku nebo se dočkat vytouženého miminka? A kdo by se naopak měl raději držet zpátky? Přečtěte si, co si pro vás připravily hvězdy…

Beran (21.3. – 20.4.) 

Váš nový týden je ve znamení citů, pocitů, naplnění, lásky a harmonie. V práci se vám daří a máte skvělé pocity, které vás naplňují. Svoji práci prostě milujete. Zadaní si společně splní svá přání a srdce naplní láskou a rodinnou pohodou. Nezadaní mohou konečně potkat tu pravou osudovou lásku, pořádně se dívejte kolem sebe, ať vám neuteče. Pokud máte ještě svá tajná přání nebo sny, splní se vám, využijte tuto úžasnou příležitost.

Doporučení na tento týden: Nebojte se projevit své city, pocity a touhy. Nic nepotlačujte, buďte připravení naplno prožít lásku a vzdát se toho, co neslouží.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máte před sebou týden plný neočekávaných změn. Velký průlom k lepšímu vás ochromí, ale nebojte se, vše se děje ve váš prospěch. V zaměstnání se vám otevírají nové netušené možnosti, finance, tvůrčí nápady, úspěch i bohatství, to vše máte na dosah ruky. Vsaďte si sportku nebo alespoň kupte stírací los. V lásce k vám přichází neočekávané štěstí a nezadaní se mohou těšit na setkání s osudovým partnerem.

Doporučení na tento týden: Nepropásněte příležitost jak v práci, tak ve vztazích. Nebojte se zariskovat, znamená to pro vás výhru absolutně ve všem.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nejšťastnější období vašeho života právě přichází. Aniž byste se snažili příliš, vše vám spadne téměř samo do klína. Bojíte se říct šéfovi o zvýšení platu? Teď máte tu správnou příležitost, stačí si zachovat klidnou hlavu a před zaklepáním na jeho dveře, zhluboka dýchat, pak vše půjde samo. Pokud jste sami, máte velkou šanci potkat skvělého partnera i kamaráda na celý život. Zadaní se vezou na vlně lásky a porozumění.

Doporučení na tento týden: Nebojte se zaklepat na správné dveře, i když se před vámi jedny zavřou, neznamená to prohru, naopak, vyhráli jste a již se vám otevírají nové. Stačí sáhnout za kliku a nebát se vstoupit, poděkujte Vesmíru za úžasnou příležitost.

Rak (22.6. – 22.7.)

V tomto týdnu pro vás platí známé rčení: „Trpělivost růže přináší.“ Nenechejte se rozhodit drobnými neúspěchy a překážkami. Je to jen malá zkouška, jak obstojíte. Zachovejte si klidnou mysl a chladnou hlavu, pak vše bude v pořádku. V práci to platí dvojnásob, počkejte, než odevzdáte váš projekt vedení, mohli byste být velmi zklamaní kritikou a neúspěchem, ještě je potřeba určité věci doladit. Zadaní pokoušející se neúspěšně o miminko, mají velkou příležitost počít nový život. Nezadaní pozor, neplánované těhotenství dokáže pořádně zkomplikovat život.

Doporučení na tento týden: Pro vás platí, co se vleče, neuteče. Než uděláte jakékoliv rozhodnutí, nechejte si čas na rozmyšlenou, vyplatí se vám to.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

V tomto týdnu se dočkáte zasloužené odměny, nejen v zaměstnání, ale také v partnerském vztahu. V práci sklízíte jednu pochvalu za druhou, vaše odborné znalosti ocení vedení firmy. Jste profesionál a práce vám poskytuje naplnění a jistotu. Studenti skládající závěrečné zkoušky, uspějí taktéž na jedničku, za předpokladu, že se poctivě připravovali, lenochům štěstí přát nebude. Dostatek sebelásky, vám dodává jistotu také ve vztahu a váš partner nebude šetřit slovy chvály. Vztah budujete na pevných základech a to vám dodává optimismus, i vzájemnou jiskru. Vaši známí vám trošku závidí a nechápou, proč se zrovna vám daří a jim ne.

Doporučení na tento týden: Přesto, že jste oceňování ze všech stran, nezapomínejte také pochválit ostatní. Pýcha by vás jen srazila o stupínek níž. Poděkujte Vesmíru za úžasnou příležitost a skvělého partnera.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máte velkou šanci vyřešit všechny spory, které vás v minulosti trápily. Vše se napravuje, přichází období smíru a harmonie. Pokud vás trápila dlouhodobá nemoc, máte naději na vyléčení. Nebojte se splnit své touhy a sny. Dokážete sloučit práci, vztah i studium aniž by cokoliv utrpělo, směle do toho. Do vašeho života přichází mír a bude mít dlouhodobé trvání. Na nezadané čeká nový vztah a zadaní si uvědomí, jak moc svůj protějšek milují. Nebojte se odkrýt své city a divokost, která ve vás dlouho spala.

Doporučení na tento týden: V každém dřímá umělecké nadání, pokud jste se báli jakkoliv prosadit, jděte do toho, malujte, zpívejte, tančete, tak se totiž projevuje vaše duše.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Vynikající týden, slunce vám svítí na vaší cestě životem. I když je zataženo, pro vás od rána svítí sluníčko a vaše pozitivní vibrace jsou nakažlivé i pro vaše okolí. V práci máte velký dar motivovat druhé, milujete týmovou spolupráci. Je velmi pravděpodobné, že dostane nabídku na povýšení, jen pozor ať vše neberete jako samozřejmost, skromnost nadevše. Dlouhodobé vztahy čeká svatba a založení rodiny. Domov je pro vás všechno a pochopíte, že je na čase se usadit. Nezadaní mohou potkat dobrého přítele, časem se z přátelství může vyklubat velká láska.

Doporučení na tento týden: Slunce nám dává světlo i teplo, dávejte však pozor ať se nespálíte. Harmonie a vyváženost je na prvním místě, zapomeňte na extrémy, ty jediné vás mohou spálit.

Štír (24.10. – 22.11.) 

Týden ve znamení smutku a melancholie, nejste ve formě a podle toho také vypadá váš život. Zbytečně se trápíte minulostí, nechejte ji odejít, nemá smysl se k ní neustále vracet. V práci na vás čeká drobný neúspěch, který ve vás vyvolá další pocity viny a smutku. Neztrácejte naději, není to tak, jak vypadá a zas bude dobře. Pozor na hádky s partnerem, mohly by ukončit dlouhodobý vztah. Vydržte, nic netrvá věčně.

Doporučení na tento týden: Vezměte si ponaučení z minulostních chyb a už je neopakujte, zbytek odevzdejte Vesmíru a požádejte ho o pomoc. Nemá cenu se trápit pro někoho, kdo už do vašeho života nepatří.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dnes jste se probudili do radostného týdne, od vaší nálady se odvíjí celý týden. Bravurně překonáte překážky a úsměvem nakazíte také své spolupracovníky i partnera. Máte dostatek vnitřní síly a vaše pracovní tempo je úžasné. Tím, že znáte svůj cíl a nepřehlížíte ani své pocity, dokážete vše, oč jste v minulosti usilovali. Partner je nadšen vaším přístupem, učíte se navzájem. Jednáte s rozvahou a díky oboustrannému porozumění se opět rozžehne plamen lásky a vášně.

Doporučení na tento týden: Nezastavujte se, postupujte stále vpřed, tak se vám podaří překonat nemožné a život vám leží u nohou.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

S velkou pravděpodobností vám schválí dotaci, na kterou jste již tak trošku zapomněli. Dědictví, které se nedařilo díky nepřejícnosti rodiny ukončit, dopadne ve váš prospěch. Očekávejte podporu zvenčí ať již v práci, od přátel či partnera. Pokud jste nezadaní, dostanete jako dárek od Vesmíru, nový vztah. Zadaní se mohou těšit na milý dárek od partnera. Nezapomeňte také rozdávat a udělejte radost svým blízkým.

Doporučení na tento týden: Buďte velkorysí a nešetřete chválou a úsměvem. Budete mít ze sebe dobrý pocit a potěšíte spoustu lidí kolem sebe.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Tento týden máte ve znamení hmotného úspěchu, vaše se sny se stávají realitou. Gratulujeme! Vše, oč jste usilovali, dostanete. Šanci máte také na výhru, zkuste si vsadit nebo koupit los. Pokud jste živnostníci, podaří se vám uzavřít skvělý obchod. Překontrolujte si své účtu i faktury, pozor dávejte také při podpisu nové smlouvy. Nezadaní mohou potkat partnera pro trvalý vztah a zadaní si užívají lásku i vášeň.

Doporučení na tento týden: Týden ve znamení slibného obchodu i výdělku, jediné co by váš úspěch mohlo narušit, je lenost. Překonejte ji a tak jak pečujete o své tělo, pečujte také o finance.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Váš život dostává zcela nový směr. Hvězdy vám přejí úplně ve všem, nelekněte se rychlosti s jakou se k vám dostávají nové zprávy o změnách ve vašem životě. Stěhování, cestování, úspěch to vše je na cestě k vám. V práci máte skvělé nápady a motivujete své kolegy. Je velmi pravděpodobné, že dostanete nabídku na povýšení. Pokud se chystáte na služební cestu, vše proběhne v klidu a pohodě. S partnerem naplánujete dovolenou a jen tak mezi řečí dostanete nabídku k sňatku. Nezadaní, se mohou těšit na seznámení se svoji láskou, rozhodně neseďte doma a vyrazte mezi lidi.

Doporučení na tento týden: Přesto že vám hvězdy přejí, nezapomeňte držet ve svých rukou pevně opratě a neotáčejte se zpět. Změny stojí při vás a vracení se zpět do minulosti, znamená návrat zpět.

Afirmace pro vás:
Dnes mne život zahrnul ještě větší láskou, než jsem si mohla představit. Luise L.Hay

Foto zdroj: profimeida.cz

14.4.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist