Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 13. do 19. ledna 2020

Rozjímej, odpočívej a miluj!

Potřebuješ rychle uklidit nebo snad toužíš po novém účesu? Super, pusť se do změn, půjdou od ruky. Berani vyřeší krizi, Býci naopak nemusí řešit nic a Blíženci zvládnou zkoušku. Jak jsi na tom ty, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, které řeší krizi, mohou velmi rychle nalézt řešení, stačí, když si uvědomíš, že vše máš ve svých rukou především ty. Jakmile pochopíš, že partner za to stojí, mávneš nad vším rukou a začnete zcela nový život.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Od následujících dnů raději nic neočekávej, ať nejsi zbytečně zklamaná. Nic zásadního se neděje, jen můžeš mít pocit, že plány, které sis předsevzala, nejdou zcela podle tvých představ. Uvolni se, a dovol si na chvíli nic neřešit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud se chystáš na důležitou zkoušku, pohovor nebo poradu, pořádně se zapotíš, ale nakonec budeš velmi úspěšná a odejdeš s dobrým pocitem, že jsi předvedla skvělou práci. Za odměnu si udělej radost malým dárkem, zasloužíš si ho.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hezky v klidu dělej to, co je nezbytné a na ostatní raději zapomeň. Pocit, že se ti nedaří, by vystřídal vztek a nechuť rozdělanou práci dokončit. Ne vždy nám jde všechno od ruky, za pár dní vše odezní a s lehkostí doděláš resty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nepodařilo se ti v minulém roce dokončit jistou situaci a trápí tě to? Nyní přichází příležitost, kdy jednou provždy můžeš ukončit veškeré trápení a vykročit směle do nového roku. Očekávej dalekosáhlé změny, které tě osvobodí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dávej pozor, ať příliš nezasahuješ svým blízkým do života, týká se to také přátel nebo kolegů v práci. Tvá dobrá vůle a rada nad zlato by se nakonec obrátila proti tobě a zmatek, který by nastal, by se ti rozhodně nelíbil. Počkej, až tě o tvůj názor sami požádají.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou nádherné dny naplněné radostí, láskou a harmonií. Nic tě nevyvede z rovnováhy, se kterou můžeš občas ještě bojovat. Díky tobě se budou cítit skvěle nejen tví blízcí, ale také kolegové v práci. Užij si svůj nadčasový týden a sdílej radost s ostatními.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud toužíte s partnerem po miminku a stále se nedaří, tak pro tebe máme skvělou zprávu. To, čemu jsi již přestávala věřit, se stává skutečností a opravdu můžeš otěhotnět. Jestli jsi čerstvě zamilovaná, začni se těšit na láskyplný vztah a společnou budoucnost.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nový týden přináší dynamické dny, které jsou tady jen pro tebe, využij skvělé energie k dořešení toho, co ti v minulosti nešlo a neboj se začít realizovat své sny a touhy. Budeš úspěšná nejen v práci, lásce, ale také v rodinném životě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli jsi sama a toužíš po lásce, zkus povolit otěže, přílišné chtění a hýčkání si pocitů, že tě nikdo nemá rád, tvé situaci vůbec neprospívá. Zkus zaměřit pozornost na to, co ve tvém životě funguje, jen tak se může tvůj život změnit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hledáš práci a už ztrácíš naději? Vydrž, zatím u tebe stojí pouze přivýdělek, ale místo, po kterém tolik toužíš, přijde později, neztrácej naději a nedovol strachu, aby ti podsouval ustrašené myšlenky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Je zataženo a sluníčko se schovává za mraky? Tak to pro tebe není důvod, abys přestala být šťastná a radovala se ze života. Můžeš očekávat skvělé dny, které jsou zcela ve tvé režii bez ohledu na to, jaké je počasí! Užívej, co to jde a sdílej skvělé energie také s ostatními.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.1.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist