Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 11. do 17. listopadu 2019

Komunikuj s láskou a pečuj o vztahy

Rybky pocítí sílu lásky, Beránci zažijí zázrak a Býci pochopí, jak důležitý je odpočinek. Jaký bude úplňkový týden a co nového nám přináší, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Zažiješ nečekaný zázrak, dar, který oceníš také v budoucnosti. Ať již tvé dny v minulosti byly jakkoliv náročné, teď konečně přichází světlo do tvého života. Dařit se ti bude v práci, osobním životě a také při studiích, bez obav můžeš začít měnit svůj život, výsledek tě nadchne.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Pocit, že věci nejdou přesně podle tebe, v tobě vyvolá pochybnosti. Zkus se zamyslet, jestli by jisté plány nešly přehodnotit a udělat jinak. Únava, stres či napětí, které můžeš cítit, nejsou dobrými rádci. Odpočiň si, nechej věci, ať se na chvíli o sebe postarají samy a neztrácej důvěru, zlepšení na sebe nenechá dlouho čekat.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Toužíš po pracovní změně a stále nepřichází? Tak teď je všechno jinak, změny jsou tady a spolehni se, že se ti budou líbit, což platí také pro nezaměstnané. Studující zdárně dokončí zkoušky a ujasní si, co dál. Vztahy, které prochází krizí, se s velkou pravděpodobností domluví na odluce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Dařit se ti bude zejména v komunikační oblasti, zvládneš nemožné, podaří se ti zharmonizovat vztahy doma, na pracovišti, a ještě poskytneš cenné rady přátelům nebo kolegům, kteří si se životem nevědí rady. Nezapomínej také na sebe a udělej si radost malým dárkem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Toužíš po lásce? Příznivé změny v oblasti lásky, rodiny a vztahů obecně právě přichází. Uvědomíš si, jak velký dar máš v partnerovi a rozhodneš se připravit překvapení, které náležitě ocení. Dařit se ti bude také v práci a studiích.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Začni realizovat své vize a nápady. Rozhodně se ti bude dařit, a dokonce můžeš získat také velmi výhodnou investiční nabídku, která rozšíří oblast finanční. Pokud jsi sama, očekávej osudové setkání s mužem, který tvůj život obohatí na delší dobu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, což neznamená, že se děje něco špatného. Naopak díky své vyrovnané povaze dokážeš nemožné a zharmonizuješ vše potřebné ve svůj prospěch. Neboj se překážek a s chutí se pusť do jejich odstranění, budeš úspěšná a nadšená z výsledků.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


Přemýšlíš nad změnou práce a máš obavy z výsledků? Máme pro tebe skvělou zprávu, klidně si můžeš dovolit zariskovat a nebát se, že něco pokazíš. Dařit se ti bude v práci, studiích i osobním životě. Štěstí stojí na tvé straně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Trápí tě delší dobu nepříjemná nemoc nebo jiné omezení? Konečně přichází úleva a zpráva, která je již na cestě, ti dodá naději vše změnit. Srovnávej výsledky a hledej nové možnosti, proces uzdravení je již nastartován a jen na tobě záleží, jak se k novým informacím postavíš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Problémy, které tě delší dobu omezují a unavují, odchází. Stojíš pod svou šťastnou hvězdou a konečně se blýská na lepší časy. Pokud tě trápí dluhy, tak přichází nabídky s řešením, jak vše splatit a to, že se ti uleví, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


Skvěle se ti bude dařit v pracovním kolektivu, na cestách i jiné skupinové činnosti. Nezaměstnané najdou práci svých snů a konečně se jim uleví. Odměna za skvěle vykonanou práci nebo zvýšení platu v tobě probudí mnoho radosti a vděčnosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Máš před sebou jedno z nejpozitivnějších období. Všechno, co tě v minulosti tížilo, odchází a ty pocítíš jak velkou a uzdravující moc má láska. Dařit se ti bude v každé oblasti, od práce, vztahů až po uzdravení či hledání nového místa.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist