Horoskopy na tento týden: Lvi budou mít štěstí, Střelci a Ryby by si měly dát pozor v práci. Co čeká tebe?

Střelci, nepodceňujte pracovní povinnosti. Berani si finančně polepší a Raci neztrácí dobrou náladu. Jaký bude nový týden od 14. do 20. 6. 2021, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V pracovní oblasti na tebe čeká zlepšení, a to se týká jak platových podmínek, tak práce nové. Pokud hledáš, rozhodně se nevzdávej a buď aktivní. Práce snů je pro tebe již nachystaná. Dařit se ti bude také v oblasti vztahů a lásky, vychutnávej radostné chvíle.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dynamický a velmi úspěšný týden je tady pro všechny, které touží po úspěchu a štěstí. Pusť se do práce, začni realizovat nové projekty a nechej se inspirovat nápady, o které nemáš nouzi. Realizuj, zařizuj, vyřizuj, protože výsledek předčí tvé očekávání.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vykroč směle do nového týdne, v práci to zejména první dny nebude zcela podle tvých představ. Nehledej pomoc u kolegů, mohli by tě zklamat, nejsou na tom totiž o moc lépe než ty. V druhé polovině týdne se již všechno krásně vyladí a prožiješ radostné a šťastné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pondělí vykroč do zaměstnání s úsměvem a obrň se proti drobným nepříjemnostem. V práci může mít někdo vůči tobě výhrady, na nic nečekej a postav se k problému čelem. Tím uvolníš napětí a velmi rychle získáš zpět ztracenou rovnováhu. Pak již nic nestojí v cestě, abys prožila pohodový týden v radosti a lásce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Očekávej velmi příznivé dny nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce. Nový týden prožiješ v radosti, štěstí a harmonii. Čekají tě nové možnosti v práci i v oblasti vztahů. Pozitivní přístup se ti vyplatil a nyní se připrav sklízet odměnu, to, že bude bohatá, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš skvělé nápady, které se ti také podaří zrealizovat. Okamžitě přichází řešení a neexistuje nic, co bys nezvládla. Využij příležitost a pusť se do práce. Můžeš se těšit na štěstí, finance a také lásku, dařit se ti bude opravdu všude.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Nádherné a šťastné dny jsou tady jen a jen pro tebe. Je úplně jedno, jestli prší, bouří nebo snad padají kroupy, pro tebe stále svítí sluníčko a od toho se také odvíjí tvé dny. Štěstí, radost, láska, skvělá investice a ještě lepší nálada obohatí nejen tvůj život, ale také ostatních.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nastává období, kdy se ti bude dařit nejen ve finančních záležitostech, ale také v lásce. Máš před sebou dny plné nečekaných úspěchů a velmi příjemných překvapení, které v tobě probudí mnoho krásných pocitů i radosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dávej pozor, abys zejména v první polovině týdne nepodceňovala pracovní povinnosti. Když přestaneš brát úkoly na lehkou váhu, výsledky již nebudou kolísat a tobě se samozřejmě uleví. V druhé polovině týdne se již vše uklidní a na tebe čekají pohodové a radostné dny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci se ti bude dařit, což platí také pro všechny, které hledají místo nové. Úspěch sklidíš také v osobním životě a v oblasti lásky. Neexistuje problém, který bys nevyřešila, skvělá komunikace, dobré nápady a chuť pomáhat také ostatním ti zaručí štěstí ve všech směrech.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Tvé dlouhodobé plány se konečně začínají uskutečňovat. Štěstí při tobě stojí ve všech oblastech. Neexistuje žádná překážka, kterou bys nezvládla odstranit. Úspěch sklidíš nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce a vztazích obecně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci se může vynořit nečekaný problém, situace, kterou jsi již pokládala za uzavřenou, najednou opět vypluje na povrch a nadřízený ji bude chtít dořešit. Zachovej klid a stůj si pevně za svými názory, tvé svědomí je čisté a není potřeba se bát. Nejlépe se budeš cítit s rodinou a přáteli.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist