Horoskopy lásky od 9. do 15. listopadu 2021

Raky oslní láska. Blíženci řeší neupřímnost. Štíři se bláznivě zamilují. Co v oblasti lásky mohou očekávat ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Oblast lásky dostává novou příležitost, jak vyléčit své srdce a znovu se zamilovat. Nechej minulost za sebou a vykroč vstříc nádherným začátkům, které tě nadchnou, oslní a rozradostní. Zlepšení nastává také pokud řešíš s partnerem krizi či dávné spory.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tlačí tě partner tam, kde se necítíš komfortně, neustále mu ustupuješ a máš pocit, že se nemůžeš díky jeho tlaku nadechnout? Nejvyšší čas, abys řekla s láskou NE, toto už neudělám, dál se přizpůsobovat nemohu. Jakmile to uděláš, naleznete společnou řeč a tobě spadne velký kámen ze srdce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli jsi zraněná z toho, že k tobě partner není upřímný. Je nejvyšší čas učinit rozhodnutí a na rovinu s ním promluvit. Potom se můžeš rozhodnout jak dál, nejistota, kterou cítíš, tě zbytečně ničí a ubíjí. Buď upřímná a vše se v dobré obrátí. Nezadaná, vydrž, láska přijde v pravý čas.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Konečně k tobě přijíždí rytíř na bílém koni. Období zamilovanosti, lásky, radosti i vášně je tady pro zadanou i nezadanou. Využij příznivé chvíle k seznamování se a užívání života naplno. Co je potřeba udělat? Ukončit minulost, důvěřovat a nepochybovat o sobě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Potěší tě skvělé zprávy od partnera. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, kterou překvapí setkání s velmi příjemným mužem, jak to bude dál, záleží jen na tobě. Radost, štěstí, láska a také nádherné pocity jsou tady pro zadanou i nezadanou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli se chystáte s partnerem stěhovat do vysněného hnízdečka lásky, tak věř, že vše bude probíhat v pohodě a v klidu. Nadechni se a trošku přibrzdi, partner není tak rychlý jako ty. Štěstí přeje nejen zadaným, ale také těm, které lásku hledají.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zadané páry prožijí krásné a harmonické chvíle. Uvědomíš si, jak skvělého muže máš, což v tobě probudí touhu udělat mu radost. Nezadaná, jestli po lásce opravdu toužíš a máš ukončenou minulost, tak přichází šance potkat velmi příjemného muže.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nalezneš pravou a harmonickou lásku. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, tak nyní konečně přichází zlepšení. Tvé srdce se naplní mnoha krásnými pocity, štěstím, harmonií i vášní. Vychutnávej život plnými doušky, vše si zasloužíš, tak o sobě přestaň pochybovat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zkus být k partnerovi víc trpělivá. Pokud jste procházeli složitějším obdobím, potřebuje také nabrat dech a sílu. Věř, že trpělivost přináší úspěch, pak se všechny překážky zdárně překonají. Štěstí, radost, láska je tady pro zadanou i nezadanou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Do vztahů vstoupí spokojenost, radost a také láska okořeněná špetkou vášně. S partnerem prožiješ velmi příjemné chvíle a oba pocítíte vzájemnou hlubokou lásku. Na nezadanou se usmívá štěstí a může potkat svou spřízněnou duši.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud tě trápí neshody s partnerem, tak věř, že je nejvyšší čas vše vyřešit. Tím, že mlčíš, napětí narůstá a on vůbec netuší, která bije. Muži nemají takovou intuici a cit jako ženy. Komunikuj s láskou a věř, že tě pochopí a naleznete společné řešení. Nezadaná, ještě vydrž, láska momentálně vidět není, což neznamená, že se časem neobjeví.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pocit nejistoty či strachu se v tobě může probudit kvůli tomu, že se vztah dlouho nepohnul z místa. Neber to jako špatné znamení, naopak vychutnávej klid. S partnerem prober své pocity a věř, že na tebe čeká jeho pevná náruč i pochopení. Nezadaná, láska k tobě zatím nemůže najít cestu, protože máš obavy z budoucnosti i zklamání.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

9.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist