Horoskopy lásky od 7. do 12. září 2021. Jak to bude tento týden s láskou podle tarotu?

Střelce zasáhne vášeň. Amorův šíp letí k Rybkám a Štírům. Jaké znamení se bláznivě zamiluje a kdo si na lásku musí ještě počkat, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli potřebuješ jakoukoliv změnu ve vztahu, můžeš v klidu partnerovi sdělit své přání. Vyjde ti s láskou vstříc, a navíc bude šťastný, že ti může vyhovět. Pokud lásku teprve hledáš, je potřeba být aktivní a nemít přehnané požadavky na muže. Stůj nohama pevně na zemi a tvůj princ se objeví ve chvíli, kdy to nebudeš čekat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V oblasti lásky očekávej velmi příjemné energie bez ohledu na to, jestli jsi či nejsi zadaná. Štěstí, láska, harmonie a poklid vládne v tyto dny. Konečně můžeš poznat muže, se kterým ti bude dobře. Což ovlivní také tvé sebevědomí a sebedůvěru.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích jde všechno v poklidném rytmu bez velkých výkyvů či hádek. Harmonické chvíle je dobré využít na plno. Partner zatouží tě rozmazlovat a hýčkat, užívej krásné chvíle a zapomeň na minulost. Nezadaná, pokud po lásce toužíš, je potřeba vyjít jí vstříc.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli máš pocit, že ti partner přestává rozumět, zkus se zamyslet, jestli v sobě nemáš příliš mužské energie. Nechej mu volnou ruku, ať se projeví jako muž, nemusíš přeci za něj všechno dělat. Muži potřebují být užiteční a nezapomínej, s úsměvem jde všechno lépe. Nezadaná, aby k tobě láska našla cestu, je potřeba být v harmonii a souladu se svým srdcem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máš pocit, že je vztah strnulý a delší dobu se nic neděje, je potřeba projevit se a s partnerem na rovinu promluvit o svých pocitech. Stresem a strachem vše jen zhoršuješ, protože neví, co se vlastně děje. Jakmile najdeš příležitost, promluvíte si, vše se vyjasní a oběma se uleví. Nezadaná, ještě vydrž, láska přijde později.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy nabírají na rychlosti, co v minulosti stalo, najednou nabírá zcela jiný směr a ty s úlevou zjistíš, že jsi nemusela udělat vůbec nic. Stačil klid, pohoda a netlačit na pilu. Štěstí se usmívá také na nezadanou, můžeš potkat prima kamaráda a časem by z toho mohla být také láska.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocit, že jsi na všechno sama a partner ti není oporou, v tobě může probudit mnoho rozporuplných pocitů. Zkus vyčkat na vhodnou příležitost a promluvte si. S údivem tě vyslechne, protože vůbec netušil, jak se cítíš. Nezadaná, vedle tebe je kamarád, který po tobě již dlouho touží, zkus se rozhlédnout kolem sebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hvězdy přejí zadaným i nezadaným. Lehkost, láska, porozumění a harmonie – to vše je tady jen a jen pro tebe. Tvé naděje se naplňují. Očekávej spojení s partnerem, po kterém toužíš již delší dobu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Oslavuj, raduj se a buď vděčná za partnera, který věrně stojí při tvém boku. Možná jsi občas nespokojená, ale věř, že je to zcela zbytečné. Stačí v klidu vyslovit své přání a on je ochotný snést ti modré z nebe. Nezadaná, pokud budeš aktivní, tvá nová láska na sebe nenechá dlouho čekat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partnerské vztahu a v oblasti lásky se blýská na lepší časy. Po sporech nastává uklidnění a konečně prožíváš hluboký mír, lásku i štěstí. Nezadaná, nyní máš velkou šanci poznat muže, se kterým velmi rychle začnete plánovat budoucnost.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Toužíš po lásce? Nejvyšší čas otevřít své srdce a vyrazit mezi lidi. Jen tak poznáš muže, se kterým mezi vámi velmi rychle přeskočí jiskra a plány na svatbu na sebe nenechají dlouho čekat. Harmonie, vášeň, láska a porozumění čekají také na zadané páry.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, pohoda, harmonie a také vášeň je tady pro všechny zadané páry. Tvá láska ti splní každé tvé přání, stačí být vstřícná, usměvavá a ochotná přijmout fakt, že máš vedle sebe skvělého muže. Nezadaná, také na tebe čeká láska nová, nenechej se zneklidnit věkem muže, nakonec zjistíš, že je to ten nejbáječnější chlap pod sluncem.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist