Horoskopy lásky od 7. do 11. července 2022: Přichází žhavá letní láska

Berani a Býci, stůjte nohama pevně na zemi. Raci prožijí letní lásku. Jakým směrem poletí Amorův šíp, ti právě teď prozradí horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli tě trápí neshody v partnerství, je potřeba na chvíli se zastavit, stát nohama pevně na zemi a být upřímná především k sobě. To, co jsi mohla považovat za osudovou lásku, je pryč. Neustále totiž opakuješ stejné chyby a do života proto přitahuješ podobné muže. Ostatní páry prožijí klidné a láskyplné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láskyplné energie jsou tady pro zadané, nezadané i rozbolavělé po složitém rozchodu. Nadechni se, usměj a vykroč vstříc novému dobrodružství. Nechej se rozmazlovat a hýčkat, protože přesně to na tebe čeká.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli právě nyní pláče tvé srdce po nečekaném rozchodu, tak věř, že hned jakmile osušíš slzy, přijde muž, které tě zcela uchvátí svou láskyplnou povahou. Ostatní páry prožijí velmi nádherné chvíle plné vášně, radosti a citů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerských vztazích se probouzí letní vášeň, láska a mnoho radosti i citů. S partnerem se obdarováváte navzájem a jste vůči sobě velmi velkorysí. Pokud jsi sama, můžeš se těšit na dárek v podobě lásky nové.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy jsou stabilní, harmonické a klidné. Radovat se může také nezadaná, osamělá či smutná z nedávného rozchodu. Vše se dává do pohybu a přichází nádherné zlepšení. Štěstí, radost a láska tě hned tak neopustí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud tě partner naštval a máš pocit, že tě vůbec nevnímá, tak věř, že tomu tak není. Nedělá naschvály, jen s tebou prostě nezvládá držet tvůj rychlý krok. Zvolni, uvolni se a vychutnávej horké letní dny. Nechej svou lásku volně dýchat a výsledek tě nadchne.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy se na chvíli zastaví, můžeš mít pocit, že se něco zásadního chystá. Zapomeň na strach a užívej poklidné letní chvíle se svou láskou. Vykroč vstříc nádherným chvílím a netvoř příběhy, které se nikdy nestanou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé dny mají před sebou zadané i nezadané. Ve vztazích panuje radost, smích a humor, který odhání i ty nejmenší mráčky. O zábavu není nouze a se svou láskou se rozhodně nudit nebudeš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud ti neustále ostatní radí, co bys měla udělat a jak by se tvá láska měla chovat, je nejvyšší čas jejich chování zastavit. Zbytečně dělají zlou krev, což se partnerovi samozřejmě nelíbí. Důvěřuj svému srdci, neposlouchej rady ostatních, pak prožiješ krásné a láskyplné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně přichází letní romantická láska, po které tolik toužíš. Je jí dost pro všechna osamělá srdce i zadané páry. Raduj se, miluj a klidně se na chvíli vznášej v oblacích, tvé štěstí tě zcela pohltí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělá zpráva od partnera v tobě vykouzlí mnoho radostných a usměvavých okamžiků. Štěstí přeje také všem nezadaným, osamělým a smutným. Rozhlédni se kolem sebe, tvá nová láska je velmi blízko.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

S partnerem začnete plánovat svatbu a společnou budoucnost. O zábavu nouze nebude, což platí také pro nezadanou, která touží poznat svou spřízněnou duši a dostane nečekanou nabídku. Manželské páry se mohou těšit na nádherné a láskyplné dny.

text. Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

7.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist