Horoskopy lásky od 22. do 28. února 2022

Berany okouzlí láska. Býci, pozor na strach. Blíženci září štěstím. Jaké energie nás budou provázet v lásce a partnerských vztazích, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerských vztazích zavládne klid, harmonie a pohoda. Zkrátka nezůstanou ani nezadané. Pokud toužíš po lásce a jsi sama, do života ti vstoupí nový muž. Můžeš se těšit na láskyplné dny s překvapením v podobě milého dárku nebo nového vztahu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli se cítíš ve vztahu stísněná a máš pocit, že partner zcela ignoruje tvé pocity, tak věř, že je nejvyšší čas, abys zapracovala na svém vnitřním klidu, vyčkala na vhodnou příležitost a své lásce sdělila pocity. Budeš překvapená změnou, která nastane.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí se usmívá na všechny, které touží po lásce nebo lásku hledají. Máš velkou šanci potkat muže svých snů a vytvořit milující rodinu. Šťastná a harmonická láska potěší zadané i nezadané bez ohledu, co jsi až doposud prožívala.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Po sporech a napětí konečně přichází harmonie, mír a uklidnění. Zbraně jsou složeny a vztahy s partnerem i rodinou se zlepšují. Štěstí se usmívá také na všechny, které lásku hledají.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nádherné a láskyplné dny jsou tady pro všechny, které mají srdíčko na správném místě a touží po harmonických vztazích. Spory a napětí odchází. Do tvého života vstupuje vášeň, štěstí i láska, vychutnávej vše plnými doušky a poděl se o své štěstí s ostatními.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ať se dělo ve tvém životě cokoliv, nyní přichází šance na dlouhodobé štěstí, radost a lásku. Zapomeň na minulost a vykroč vstříc novým začátkům. Než uděláš jakékoliv definitivní rozhodnutí, dopřej svému srdci čas na rozmyšlenou, zvaž veškerá pro a proti a teprve potom se v klidu rozhodni.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V lásce se na chvíli zastaví čas. Komunikace může váznout, což neznamená, že se děje něco špatného. Zkus se naladit na své srdíčko a zapomeň na pochybnosti. Strach tě zbytečně blokuje a kvůli němu k tobě nemůže přijít štěstí, po kterém tolik toužíš. Jakmile si vše uvědomíš, budeš nadšená změnou, která je již na spadnutí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli toužíš po změně a bojíš se odhodlat k činům jen kvůli tomu, že si nevěříš, tak věř, že tvůj čas teprve přijde. Zapracuj na svém vnitřním klidu a pak se s chutí můžeš pustit do změn. Partner sám netuší, co se děje, proto ocení, když mu v klidu sdělíš své touhy a přání.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila a vkládáš, nyní dostáváš zpět, ať v dobrém či pomyslně zlém. Proto je tolik důležité, abys byla upřímná k sobě i ke své lásce. Je potřeba zapomenout na spory a podat ruku k usmíření, pak se tvůj život radikálně změní k lepšímu a partner tě s láskou podpoří.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Do partnerských vztahů vstupuje kouzelná moc lásky. Štěstí se usmívá také na nezadanou, máš velkou šanci potkat skvělého partnera do nepohody. Partnerské vztahy se završí svatbou a společné štěstí se znásobí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať se ti v životě stalo cokoliv, tak věř, že pocity křivdy, které můžeš ve svém srdci nosit, nic nevyřeší. Nenechávej se ovlivnit okolím, nalaď se na své srdíčko, promluv se svou láskou a společně hledejte řešení. Budeš překvapená reakcí svého partnera, který se trápil stejně jako ty.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádherné a láskyplné energie jsou tady pro všechny, které touží po lásce nebo usmíření. Nezadaná může konečně potkat partnera, se kterým může být šťastná. Zadané páry prožijí harmonické chvíle v radosti a štěstí.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist