Horoskopy lásky od 20. do 26. července 2021. Komu se bude dařit v lásce a kdo si musí ještě na toho pravého počkat?

Berany zasáhne amorův šíp. Býci vyrazí na lov. Tarot nám poodhalí tajemství lásky a vztahů, na chvíli se zastav a bav se u nových láskyplných horoskopů.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky na tebe čekají nádherné a romantické dny. Ať jsi zadaná či nezadaná, rozhodně se můžeš těšit na kouzelné chvíle s partnerem, přítelem či kamarádem. Jestli toužíš po lásce nové, není nic snazšího, než se rozhlédnout kolem sebe a otevřít své srdce lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce jsou energie velmi klidné, tiché a harmonické. Jen tak pluješ na obláčku štěstí a nemusíš konečně nic zásadního řešit. S partnerem prožijete láskyplné chvíle ve dvou. Štěstí má také nezadaná, na kterou čeká velmi příjemné setkání s tajemným mužem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Uvolni se a nechej v klidu proudit radostné a láskyplné energie. Nemusíš mít nic ani nikoho pod kontrolou, naopak, dopřej si oddech a volnost. Připrav partnerovi nebo kamarádovi překvapení, bude nadšený a užijete si nádherné chvíle v radosti a lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Přichází skvělý čas na usmíření, jestli tě trápí neshody s partnerem, je nejvyšší čas složit zbraně a přijmout partnerovo smířlivé gesto. Uvolní se napětí a pak již nic nestojí v cestě tomu prožít společně láskyplné dny. Nezadaná, přijmi pozvání na výlet nebo kávu, z přátelství se může vyklubat něco víc.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocit, že tě partner neslyší, v tobě může probudit mnoho rozporuplných pocitů. Nenechej se rozhodit, protože se nic zásadního neděje. Humor, harmonie a pohoda  zaručí radostné dny s láskou i bez ní. Dovol si poodstoupit stranou a nechej se vést jemnou intuicí, která ti ukáže směr a naznačí cíl.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které dlouhodobě trápí a sužují problémy, dospějí ke společnému rozhodnutí a dohodnou se na rozchodu či odluce. Pokud láska trvá, vztah se posílí, v opačném případě se oběma uleví a velmi rychle vstoupí do života láska nová.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Zadaná i nezadaná prožije nádherný týden v lásce, radosti a harmonii. O dobrou náladu nebude nouze, pokud váš vztah zatím nebyl zpečetěný sňatkem, můžeš očekávat žádost o ruku a velké plány do budoucnosti. Na osamělou čeká příjemný muž, který tě na první pohled okouzlí.

Štír (24.10. – 22.11.)

V oblasti lásky se na chvíli zastavil čas, ať jsi zadaná či nezadaná, nespěchej a nechej život na chvíli plynout. Nesnaž se partnera do ničeho nutit, protože výsledek by byl přesně opačný. Sdílejte společné chvíle bez ohledu, co se právě nyní děje, za pár dní přijde řešení.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pokud jsi sama, můžeš se těšit na nový milostný vztah, který ti ovšem ztíží rozhodování mezi dvěma partnery. To, že si nakonec vybereš srdcem a správně, je jisté. Krásné chvíle čekají také zadané páry, láska, harmonie, vášeň a radost je tady jen pro vás.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zadané i nezadané se mohou těšit na velmi příjemné, harmonické a láskyplné energie. Partner o tebe s láskou pečuje, a pokud by to šlo, snese ti i modré z nebe. Smutná nemusí být ani osamělá, náhodné setkání s mužem velmi příznivě obohatí tvé srdíčko a později i život.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Vztahy, které stojí od počátku na špatných základech, dospějí ke konci, vše se bortí a rozpadá. Z počátku tě rychlost konce může zaskočit, ale za chvíli pocítíš velkou úlevu a radost z nově nabyté svobody. Trápení nebude trvat dlouho a než se naděješ, přijde láska nová.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

S partnerem na tebe čekají nadčasové chvíle protkané jemnou pavučinou lásky, harmonie, radosti a také vášně. Pozadu nezůstává ani nezadaná, která se může seznámit se zajištěným a moudrým mužem, který ví, co od života chce a minulost má zcela dořešenou.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist