Horoskopy lásky od 19. do 25. října 2021 podle tarotových karet

Berani randí. Lvi, pozor na hádky. Blíženci se zamilují. Kdo potká svou osudovou lásku a kdo si musí ještě počkat, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Skvělé novinky od partnera či nové lásky v tobě probudí mnoho krásných pocitů i uvědomění, jak vděčná jsi za muže, kterého máš po svém boku. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, kterou může potěšit pozvání na rande.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází životní etapa, která tvůj život změní k lepšímu. Těšit se můžeš na neočekávané štěstí v lásce či setkání s láskou osudovou. Stačí se naladit na svou duši a přijímat život jako jednu velkou a nádhernou výzvu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce na tebe čekají velmi dobré a krásné vyhlídky. Zlepšení milostného života, uklidnění rozbouřených vztahů i setkání s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš. Vychutnávej nádherné energie a nenechej si do života mluvit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud vztahy procházejí krizí, není důvod k panice, jen je zapotřebí větší trpělivost. Oba potřebujete delší časový úsek, aby se opět vše vrátilo do starých dobrých kolejí. Buď k partnerovi trpělivá a nesnaž se nutit ho zrychlit. V těchto dnech nemá smysl tlačit na pilu a snažit se „zamilovat“ za každou cenu, příchod osudového partnera ještě potřebuje „dozrát“.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V partnerství mohou narůstat neshody, a to jen díky tomu, že nezvládáš se svou láskou otevřeně komunikovat o svých pocitech. Rád ti splní každé přání, ale je potřeba mluvit bez výčitek, s láskou a nadhledem. Pokud po lásce toužíš, je potřeba zklidnit nitro a být bez negativních emocí, jinak se vše zbytečně oddálí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V lásce jsou nádherné energie. Moudrost, tolerance, to vše si s partnerem předáváte navzájem. Pokud jste ještě vaši lásku nezpečetili svatbou, tak se rozhodnete naplánovat pořádnou veselku. Jestli tě trápí, že jsi stále sama, zkus se lásce otevřít a zapomenout na minulost, která v tobě zbytečně probouzí strach z ublížení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli řešíš obtížnou vztahovou situaci, tak si pamatuj: nic netrvá věčně a vše jednou skončí. Pokud si právě teď nevíš rady, co udělat, jak se zachovat a partner odmítá cokoliv řešit, ber to jako výzvu, jak se na chvíli věnovat sama sobě, řešení přijde ve chvíli nečinnosti a vnitřního klidu. Tento týden je neutrální, proto je lepší nic neočekávat a jen žít.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bolavé srdíčko se nejlépe vyléčí láskou k sobě a přijetím toho, co se v minulosti stalo. Ber vše jako dobrou zkušenost. Jakmile přestaneš vidět svět tak černě, vstoupí do tvého srdce uzdravující moc lásky. Měj se ráda, důvěřuj si, ten pravý na tebe opravdu čeká, chce to čas a uzdravit staré rány.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dobrá zpráva pro všechny, které prožívají zklamání z nešťastné lásky. Světýlko na konci tunelu již konečně svítí. Znamená to, že tvé srdce konečně pocítí klid a mír. Díky harmonii a přijetí toho, co se stalo, jsi již na velmi dobré cestě poznat lásku novou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocit, že tě život zkouší, v tobě probouzí mnoho nejistoty i strachu z budoucnosti. Je to zcela zbytečné, stačí, když se vypořádáš s obtížemi a v klidu zhodnotíš situaci, ve které ses ocitla. Nakonec zjistíš, že se vlastně nic zásadního neděje a tvé srdíčko pocítí klid, mír a naplnění. Láska při tobě věrně stojí, ať se děje cokoliv.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ve vztazích je všechno v nejlepším pořádku, láska, pohoda, harmonie a také vášeň velmi příjemně obohatí všední dny. Jestli jsi sama a tvé srdce je otevřené lásce nové, zkus se poohlédnout kolem sebe. Starší a moudrý muž, který má o tebe zájem, je ti nablízku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud cítíš ve vztahu ohrožení a bojíš se, že partner k tobě není zcela upřímný, je nejvyšší čas přestat tvořit příběhy a v klidu s ním promluvit. Nedovol, aby se situace vyhrotila jen proto, že máš strach z něčeho, co se vůbec nestalo. Vyčkej na vhodnou příležitost a s láskou mu sděl své pocity. Tvá láska nic netuší a pochopí tě. To, že se uleví oběma, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist