Horoskopy lásky od 17. do 23. srpna 2021. Kdo se zamiluje a na koho čeká svatba?

Ryby čeká svatba. Berani se zamilují. Jaké dny budou v oblasti vztahů a lásky, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Tvůj život obohatí nádherná láska bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná. Tvé sny i touhy se mění ve skutečnost a do tvého života vstupuje radost, láska a štěstí. Nádherné chvíle ve dvou jsou tady pro každou, která má své srdce otevřené a touží po štěstí, víc totiž není potřeba.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli jsi již delší dobu sama a toužíš po lásce, přestaň se trápit a otevři své srdíčko novým příležitostem. Jen tak totiž můžeš potkat svoji spřízněnou duši, smutek z toho, že jsi sama, ti k ničemu neprospívá, naopak blokuje příchod lásky nové. Zadané páry prožijí pohodové a radostné chvíle ve dvou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází nové příležitosti v oblasti lásky, a to pro zadané i nezadané. Kvůli stereotypu, který jste s partnerem vytvořili, vzniklo nudné období, které v tobě vyvolávalo rozporuplné pocity. Začni se těšit, přichází zcela svěží energie a pro nezadanou také láska nová.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Abys mohla potkat novou lásku, je potřeba vyrazit mezi lidi a nesedět doma v koutku. Máš totiž velkou šanci zamilovat se a potkat svou spřízněnou duši. Otevři své srdce lásce a přijmi pozvání na rande. Zadané páry prožijí nádherné a láskyplné dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli jsi čerstvě zamilovaná a chystáš se na rande, sleduj, jak se tvá nová láska chová ve společnosti. Mohlo by se totiž stát, že je příliš lakomý a materiálně zaměřený, což by tě později rozhodně nepotěšilo. Zadané páry prožijí krásné a pohodové dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nová láska vnáší do tvého života velmi krásné energie a také předpoklad pro dlouhodobé partnerství. Ať se již ve tvém životě dělo cokoliv smutného, nyní je vše minulostí a přichází uvolnění, štěstí, radost a také harmonie.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztahu prožíváš harmonii, lásku a také naplnění. Přesně víš, co od partnera můžeš očekávat, podle toho se také chováš. Vztah naplní vášeň, štěstí a radost. Zkrátka nepřijde ani nezadaná, která bude pro muže okouzlující, měj otevřené oči, ať nepřehlédneš svou spřízněnou duši.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zadané páry plují na klidných vodách a užívají nádherné chvíle ve dvou. Nic zásadního se neděje, jen pohoda, klid, romantika a láska. Na nezadanou se také usmívá štěstí, pokud se touláš blízko vody, podívej se, jestli tě nesledují zvědavé oči velmi příjemného a osamělého muže.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Prožívala jsi nejistotu, protože partner nedokázal vyjádřit své city? Nyní je konečně všechno jinak, věci se dávají do pohybu a na tebe čeká šťastný vývoj vztahu. Radost prožije také nezadaná, kterou osloví dávný přítel, příznivé změny v oblasti lásky právě přichází.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které delší dobu prochází krizí a láska se již dávno vytratila, naleznou společnou řeč a konečně se domluví na ukončení. Cesta, kterou máš před sebou, v tobě vyvolá mnoho radostných pocitů a příchod lásky nové na sebe nenechá dlouho čekat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli tě trápí problémy s partnerem, zkus se na ně podívat jeho očima, představ si, že jsi na jeho místě. Najednou pochopíš, jakou chybu neustále opakuješ a připustíš, že nemusíš mít vždy pravdu. Napětí se uvolní a do vztahu konečně vstoupí radost, štěstí i láska. Pokud jsi nezadaná, vydrž, zatím se kolem tebe „motají“ nesprávní muži.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy se zpečetí svatbou, ostatní prožijí nádherné a láskyplné chvíle v náručí milovaného muže. Zkrátka nezůstanou ani nezadané, které mohou potkat svou spřízněnou duši. Usmívej se, a neboj se otevřít své srdce lásce, minulost je pryč, nyní můžeš konečně nalézt to, po čem tak dlouho toužíš.

foto-zdroj: shutterstock.com

17.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist