Horoskopy lásky od 10. do 17. srpna 2021

Berani, buďte ve střehu. Býci nemají své dny. Nač se můžeš těšit v oblasti lásky ty, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vděčnost, láska, harmonie a nové krásné začátky jsou tady pro zadanou i nezadanou. Oslavuj a nestyď se dát najevo průchod své radosti, máš velký důvod být opravdu šťastná. Jediné, co je potřeba, je zapomenout na strach a být otevřená lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud prožíváš trápení v lásce, tak věř, že nic netrvá věčně. S časovým odstupem zjistíš, jak moc se ti ulevilo a můžeš opět volně dýchat. Svoboda je pocit k nezaplacení, jakmile projdeš bolestnou fází, přijde láska nová, která tě ohromí, nadchne a pohltí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud tě ještě partner nepožádal o ruku, tak věř, že tě s největší pravděpodobností velmi příjemně překvapí. Ani zadané však nezůstanou pozadu a mohou se těšit na velmi krásné a harmonické chvíle. Jestli po lásce toužíš, je potřeba přestat se bát zklamání a hledat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S partnerem se snaž nehádat, pokud máte delší dobu problémy a stále se nedaří nalézt společnou řeč, udělej tlustou čáru za minulostí. Nabídni mu ruku k usmíření a věř, že prožijete jedny z nejkrásnějších dnů. Nezadaná, ujasni si, jakou lásku vlastně chceš, vypadá to, že zatím sama tápeš a jsi nejistá.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Konečně přichází klidnější období. Neklid a napětí odchází. Do tvého života může také vstoupit nová láska, nový partner. To, že budeš šťastná, nadšená a zcela pohlcená, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nové vztahy prožijí nádherné a romantické chvíle, kdy si uvědomí, že spolu chtějí zestárnout. Zkrátka nepřijdou ani zadané páry, které rozžehnou dávnou jiskru vášně a vzájemného pochopení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli procházíš složitým rozchodem, tak věř, že i na tebe čeká tolik očekávané štěstí a láska. Jen je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí a opět začít důvěřovat. Nejdříve věř sama sobě a nenechej se pohltit strachem ze zklamání, tvůj rytíř se objeví přesně v pravý čas.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zadané páry proplouvají štěstím, radostí i vášní. Partner je ochotný splnit ti každé přání, připrav mu také překvapení a užívejte láskyplné chvíle do sytosti. Nezadaná může konečně potkat spřízněnou duši.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zadané páry, které prochází „zkouškovým“ obdobím, konečně naleznou společnou řeč a tolik potřebný klid. Jen na tobě záleží, jak obstojíš, partner totiž pouze čeká na tvou reakci. Nezadaná, pokud se chystáš na první rande, můžeš se těšit na velmi příjemné chvíle s mužem, který tě oslní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Uvolni se, usměj se a přijmi partnera takového, jaký je. Tím, že máš touhu ho měnit, se vše pouze komplikuje. Je skvělý, a když si to uvědomíš, uleví se oběma. Nezadaná, pokud máš nereálnou představu o svém princi na bílém koni, zkus trošku přehodnotit své nároky, pak k tobě teprve může přijít ta pravá, osudová láska.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy, jako bys najednou pochopila, že ne vždy musíš s partnerem souhlasit a s láskou mu řekneš NE. V klidu mu sděl, že zašel již daleko a ty se již odmítáš přizpůsobit. Pamatuj, tvůj klid je vždy na prvním místě. Nezadaná, vydrž, zatím se kolem tebe motají jen samí „mluvkové“, kteří ti naslibují hory, doly a skutek utek.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli tě zklamal partner a ty se utápíš ve výčitkách, obviňování a smutku, tak věř, že je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí a rozhodnout se, co dál. Pokud ho stále miluješ, je šance na obnovení vztahu, pokud ne, je lepší odejít.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist