Partnerský horoskop pro Střelec a Váhy

Venuše, vládkyně Vah je pokušitelka, a Jupiter, vládce Střelce, taškář. Jedná se o hluboké spojení, kde se bude prolínat vášeň s nesmírnou fyzickou přitažlivostí. Je možné, že jste se setkali prostřednictvím přátel, či na nějaké společenské události, neb ani jednoho z vás nebaví sedět doma, máte rádi zábavu !

Oba jste velmi přátelští, ale v tomto vztahu bude Střelec mírně zmatený, protože mu bude vadit, jak jeho Váha k sobě soustředí obdivné pohledy, a je jedno, zda se jedná o ženu či muže. Pokud nějaké znamení totiž může ve Střelci vyvolat žárlivost, tak je to Váha !

Dalším bolavým tématem vašeho partnerství ale budou finance.
Ani jeden z vás totiž neumí sladit dokonale to, aby výdaje nepřevyšovaly přijmy, potažmo aby byly vždy zaplaceny všechny složenky, a díky tomu se můžete dostávat do velmi prekérních finančních situací, dokonce se  i zadlužovat !  Finanční poradce ve vašem vztahu díky tomu bude mít zaručenu práci na dlouhá léta !

Druhou bolístkou bude fungování rodiny. Snažte se proto ráno vždy pevně stanovit, kdo z vás obstará domácnost, nákupy, protože se obvykle sejdete až zase večer, a v intimních situacích  v ložnici už nic nevyřešíte.

Nicméně, občas může Slunce ve  Střelci zranit city citlivé Venuše, která Slunci ve Vahách vládne, a to svojí prostořekostí, protože Střelec je  znamení, které mluví bez přemýšlení.

Jelikož je ale Váha rozený diplomat, snaží se vyhýbat konfliktům, takže ikdyž ji Střelec něčím naštve, bude se snažit nevyhrocovat situaci.
Slunce ve Vahách se navíc nebude snažit Slunce ve Střelci nijak omezovat, dopřeje mu spoustu svobody a nezávislosti. Je si totiž moc dobře vědomo toho, že Jupiter, vládce Střelce, se do náruče Venuše velmi rád vrací.

Navíc jste pár, který má dar odpuštět a rychle zapomínat, jste oba rození optimisté, což je skvělý vklad pro trvalý vztah.
Velmi zde bude záležet ale na tom, jak Váha dovede zkotit svoji Venuši, která to může přehánět v  utrácení za luxusní věci.
Vás dva totiž může rozdělit situace, kdy Slunce ve Střelci zjistí, že z dluhopisů může tapetovat celý byt, lekne se, uteče, a už se ku Váze nevrátí !

Charakteristika znamení

Žena Střelec

Neříká vždycky věci, které chcete slyšet. Většinou se vám při jejích pozoruhodných, kategorických výrocích a zahanbujících otázkách naježí vousy. Ale čas od času řekne něco tak výjimečného a nádherného,...
Celá charakteristika

Muž Střelec

Nechci vás odradit, ale muži ve znamení Střelce mají takový divný zvyk. Vyskočí na statného bělouše a vyrazí do ulic, přičemž mávají mečem a háj í vznešené ideály. Mají...
Celá charakteristika

Charakteristika znamení

Žena Váhy

Jednou mi dítě položilo otázku, na kterou nebylo lehké odpovědět. "Čím to je," chtělo vědět, "že ženy nosí kalhoty a muži používají voňavky?" Typickým stylem Berana jsem impulzivně odpověděla....
Celá charakteristika

Muž Váhy

Od tohoto muže dostanete spoustu rad. Bude mít perfektní řešení pro všechny vaše problémy a odpověď na každou otázku. Ale nemá cenu od něj očekávat, že bude odpovědí na...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist