Partnerský horoskop pro Střelec a Střelec

V tomto partnerství se setkávají dvě vtipné osůbky, které se patrně seznámili během zajímavé diskuse, anebo při sportovním zápolení.
Je možné, že jste oba až fanaticky hájili každý tu svoji pravdu, ikdyž v žertovném tonu, ale s důrazem na to, že názor toho druhého tolerujete, respektujete, ale i přesto si myslíte, že máte pravdu vy.

Anebo jste se, ikdyž opačné pohlaví, navzájem popichovali při nějakém sportovním zápasu. Ačkoliv jste oba velmi přizpůsobiví, návzájem se dovedete velmi snadno vyvést z rovnováhy. Slunce ve Střelci je totiž pod vládou elementu ohně, a tak stačí málo, a jste schopni velmi rychle rozpoutat  bouři, ale naštěstí vás vztek za chvilku opustí, takže během minuty spolu opět budete komunikovat, jako by se nic nestalo!

Vašim vládcem je sám Jupiter, který vám dal jako správná sudička do vínku kouzlo  osobnosti, a je pravdou, že jako pár vyzařujete obrovské charisma, jste okouzlující,  zábavná a velmi chytrá dvojka, která si užívá plnými doušky společenského života.  Jenže váš vládce Jupiter má rád nejen zábavu, je to i planeta expanze, a vy se můžete navzájem podporovat nejen ve vstřebávání dalších vědomostí, ale i v ponocování, v pití alkoholu a doslovném obžérství !

Potlačit budete muset oba i touhu riskovat, hazardovat se svojí budoucností. Díky vládci Jupiteru se velmi často spoléháte na štěstěnu, takže si budete muset dát pozor, protože problematicky rozpoznáváte ba podceňujete potenciální nebezpečí. Jste znamení, jehož symbolem je Lukostřelec, proto občas ustřelíte, zejména vaše koketování, riskování a svým způsobem vyhledávání nebezpečných situací z času na čas vyvolá partnerskou krizi.

Lze i předjímat, že oba budete provozovat nějaký sport, a i zde asi sebekontrola nebude vaše silná stránka neb touha po dobrodružství a tendence ukázat druhým, jak jste dobří bude asi silnější než pud sebezáchovy, a vaši přátelé i příbuzní mohou mít občas dojem, že jste si koupili výrobnu sádry, protože pravidelně budete mít jeden z vás obvázánu ba zafáčovánou nohu či rameno po nějakém skvělém, ale nepovedeném sportovním výkonu.

Jakmile se ale jednou některý z vás zapomene jinde, budete mít jistotu, že pouto mezi vámi není silné a vztah se začne ubírat ku svému konci. Pokud ale na zálety nepomyslíte, budete spolu pravidelně cestovat, a dopřejete si navzájem i „“solo“ aktivity, prožijete spolu velmi dobrodružný, rušný, událostmi nabitý život.
Dokonce i ve vysokém věku si budete procvičovat paměť a vědomosti slovními hádankami, kterými se budete vzájemně překvapovat !

Charakteristika znamení

Žena Střelec

Neříká vždycky věci, které chcete slyšet. Většinou se vám při jejích pozoruhodných, kategorických výrocích a zahanbujících otázkách naježí vousy. Ale čas od času řekne něco tak výjimečného a nádherného,...
Celá charakteristika

Muž Střelec

Nechci vás odradit, ale muži ve znamení Střelce mají takový divný zvyk. Vyskočí na statného bělouše a vyrazí do ulic, přičemž mávají mečem a háj í vznešené ideály. Mají...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist