Partnerský horoskop pro Střelec a Štír

Vy dva jste tak odlišní, že je opravdu ve hvězdách, jaké lákadlo vás dva svedlo dohromady !

Pro Slunce ve Štíru je charakteristická potřeba vlastnit, ovládat, stejně tak jako žárlivost, manipulace, což je v naprostém rozporu s vlastnostmi svobodomyslného a volnost milujícího Slunce ve Střelci.

Ať v tomto vztahu bude zkoušet Slunce ve Štíru sebelepší finty, jak Slunce ve Střelci ovládnout, veškeré jeho snahy mu nebudou nic platné, na vtipného Střelce totiž nemá potřebnou zbraň !

Velkým úskalím bude to, když se Slunce ve Štíru začne tvářit, že Slunce ve Střelci je jeho výhradním vlastnictvím.

V takovém případě Slunce ve Střelci vztah velmi rychle ukončí.

Střelci totiž povšechně milují svobodu, dobrodružství, zábavu, a je to svým způsobem bezstarostné znamení.

Ale je pravdou, že pokud bude Slunce ve Štíru trpělivé, nebude se snažit svému Střelci nasadit kouli na nohu, kontrolovat jeho aktivity a vyvolávat žárlivé scény, to bude jiná „káva“ !

Když totiž Slunce ve Střelci pozná hloubku Štíra, jeho vášnivost a ohnivé milování, začne si ve vztahu libovat, protože je to znamení, které si plnými doušky vychutnává vše nové a vzrušující.

Pokud spolu začnete žit, Slunce ve Štíru se prvotně musí začít starat o finance, protože Střelec rád riskuje, a upomínky, které začne nacházet ve schránce, budou Slunce ve Štíru pořádně stresovat.

Nicméně, Štír je znamení, které se snaží dostat svému intimnímu protějšku co nejblíž, a posilovat tak emocionální vazby. Jenže Střelce bude přílišná blízkost obtěžovat, může si připadat jako ve vězení.

Pokud si tohle Štír uvědomí, začne se ovládat, a nebude pronásledovat svého Střelce jako kořist, nastane ve vztahu zvrat !

Slunce ve Střelci totiž samo začne vyhledávat svého Štíra, protože je to znamení, které jako jedno zmála dovede Slunce ve Střelci uspokojit sexuálně, a poskytnout mu nekončící škálu vzrušení !

Skvělé je i to, že Slunce ve Štíru se díky optimismu Střelce přestane propadat do svých temných nálad, naučí se poskytovat Střelci dostatečný prostor a čas na jeho osobní zájmy.

Pokud tohle dokážete, začnete mít pocit, že jste se ocitli v ráji !

Být hlavními postavami vášnivého a velmi hlubokého vztahu, jehož dominantnou je upřímnost a  úcta, se totiž nepoštěstí každému, a vy tuto šanci v tomto partnerství dostáváte !

Charakteristika znamení

Žena Střelec

Neříká vždycky věci, které chcete slyšet. Většinou se vám při jejích pozoruhodných, kategorických výrocích a zahanbujících otázkách naježí vousy. Ale čas od času řekne něco tak výjimečného a nádherného,...
Celá charakteristika

Muž Střelec

Nechci vás odradit, ale muži ve znamení Střelce mají takový divný zvyk. Vyskočí na statného bělouše a vyrazí do ulic, přičemž mávají mečem a háj í vznešené ideály. Mají...
Celá charakteristika

Charakteristika znamení

Žena Štír

V ženě narozené ve Štíru je hluboká, tajemná krása. Je přitažlivá, hrdá a naprosto sebevědomá. Jedné věci však tajně lituje. Ze se nenarodila jako muž.Skoro cítím rozhořčení, kterou v...
Celá charakteristika

Muž Štír

Jste-li zamilovaná do muže ve znamení Štíra a slovo vášeň vás leká, nazujte si tretry a utíkejte, jako kdyby vás pronásledoval King Kong. Protože vás pronásleduje.Nemluvím jenom o samotné...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist