Partnerský horoskop pro Rak a Rak

Oba máte skvělou paměť, což je na jednu stranu výborný vklad do partnerství, neb nebudete zapomínat na svoje povinnosti, ale stejně tak právě vaše paměť může být zdrojem problémů, neb na sebemenší poklesek toho druhého nezapomenete, a když se vám to bude hodit, vyčtete si vzájemně i hříšky z velmi dávné minulosti.

Za vším vězí vaše nadměrná citlivost, tendence prosadit si tu svoji pravdu, v očekávání, že se „ten druhý“ přizpůsobí. To jsou atributy, které se mohou stát zdrojem vašeho vzájemného neklidu, malicherného haštěření.

Ale pokud si to uvědomíte, a nebudete ze sebe při nesouladu dělat mučedníky, hlavně se budete snažit myslet pozitivně, začne to mezi vámi klapat.

Znamení Raka je totiž milující, velmi loajální a hluboce oddané znamení. Spojovat vás bude i to, že na domácí půdě si vzájemně vytvoříte opravdové zázemí a pohodlí, které bytostně potřebujete cítit.

Věrnost, starostlivost a ochota pomáhat, vyhovět si navzájem osobním potřebám je pro vás dva stejně samozřejmé jako dýchání.

Pokud se vy dva naučíte, jak udržet na uzdě svoje emoce a náladovost, budete naprosto ideální dvojice, i co se týče rodinného, domácího zázemí.

Navíc znamení Raka bez sebemenšího zaváhání začne bránit milovaného člověka, tedy si budete oporou, a velmi brzo se ve vztahu zakořeníte, tak, že preferovat budete domov před společností.

Velkou silou Raka je i péče o ty, které miluje, proto se budete snažit ze společného hnizdečka vybudovat skutečnou svatyni rodiny, kde o sebe budete navzájem pečovat, a vytvoříte si jakýsi ochranný val před vnějším světem.

Vašim kredem vždy bude mít šťastnou, milující rodinu, kde se na sebe můžete spolehnout.

Když si vy dva zvyknete na to, že občas jeden nebude mít náladu, a začnete respektovat fakt, že každý den prostě nemůže být „posvícení“ vytvoříte partnerství, ve kterém dosáhnete těsného psychického napojení, aniž byste používali slova, a ze kterého něha vyprchá ani ve stáří.

Charakteristika znamení

Žena Rak

Nedělejte si iluze. Ze začátku vám bude dělat potíže se rozhodnout, jestli je vaše dívka Rak něžná měsíční víla nebo potřeštěná holka. A nakonec to stejně nebudete vědět.v deštivé...
Celá charakteristika

Muž Rak

Je to málomluvný odborník na rozvláčnost a okliky. Není popleta a mluvka. Neočekávejte od tohoto muže, že vám při prvním setkání odhalí duši. Raci se nikdy nesvěřují neznámým lidem...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist