Partnerský horoskop pro Lev a Štír

Když se potká Slunce s mocným pánem podsvětí, planetou Pluto, je to vždy pořádný náraz !

Sexuálně se totiž Lev se Štírem přitahují, a tak lze předjímat, že k tělesnému sblížení dojde mezi vámi velmi brzo, a záhy se ložnice stane stejně jako váš domov prostorem, kam bude mít okolí a to doslova, velmi často vstup zakázán !

Nicméně, jedná se o spojení, které by zasluhovalo nejen těchto pár řádků, ale studii o několika kapitolách…

Štíři mají totiž nejen rentgenové vidění, ale dopodrobna se šťourají naprosto ve všem. Jejich bystrému zraku ale i skvělé intuici prostě nic neunikne.

Slunce ve Lvu je sice upřímné, otevřeně mluví o všem, ale málokdy odhalí naprosto všechno.

Ačkoliv si Štír také nechává mnohé pro sebe, Lva bude obdivovat díky jeho otevřenosti, ale na druhé straně bude Štíra Lev dráždit tím, že do některých věcí ba zákoutí svého života nenechá Štíra nahlédnout ani jedním okem, což začne vyvolávat napětí.

Štír chce mít totiž v partnerství přehled o všem, co se kde šustne, ale narazí na Lví trvdohlavost, a neochotu podřídit se svým způsobem malému Štířímu diktátu.

Zejména když dojde na finance, Lev si prostě bude utrácet dle svého, nebude mít žádné zábrany, a to Štír nezkousne, bude vyžadovat, aby s ním Lev výdaje nejdříve prodiskutoval.

Sice je Slunce ve Štíru znamení, které bez sexu nevydrží, ale když půjde o to, jak potrestat Lva, odmítne nekompromisně tělesné potešení, a tím Lva vždy pořádně nejen vytrestá, ale i znejistí.

Štír totiž potřebuje vnímat respekt, kdežto Lev obdiv, a to je základní rozpor ve vašich povahách.

Skvělé je ale to, že jste oba loajální, a navíc vybaveni schopností poskytnout svému intimnímu protějšku i „“modré z nebe“…ale to jenom v případě, že jste skutečně zamilovaní, cítíte ve vztahu jistotu, a láska je opětována !

Slunce ve Štíru je dokonce schopné poskytnou Slunci ve Lvu virtuelní publikum a potlesk, ale to jenom v případě, že ve vztahu se Lev nebude nad Štíra nikterak povyšovat, prostě budete rovocennými partnery. Štír se totiž oproti Lvu záři reflektorů vyhýbá, netouží být středem pozornosti, ale rádo ovládá mechanismy, díky kterým jeho protějšek září, vyniká nad ostatními.

Lev potřebuje svobodu a současně obdiv, zatímco Štír se snaží být středobodem toho, s kým sdílí společné lože. 

Prvotně doporučuji Slunci ve Lvu, aby se snažilo nevyvolat žárlivost Štíra. V opačném případě Lev na vlastní kůži zažije, jak vypadá útok ze zálohy, protože to je Štíři specialitka, různé podpásovky a útoky v momentě, kdy to ten druhý nečeká.

Lev totiž bojuje pouze v případě, když se cítí ohrožený, kdežto Štír bojuje proto, aby vyhrál !

Vsaďte na oboustranný smysl pro oddanost, tím se Lev vyhne Štířímu jedu a Štír nebude muset vzít doslova nohy na ramena, když Lva opravdu „fest“ naštve, a ten se rozhodne si to se Štírem konečně vyřídit z očí do očí. Jeho řev se ponese široko daleko, a bude nahánět strach tak velký, že Štír raději někam zaleze a vyčká, až se Lev uklidní.

Charakteristika znamení

Žena Lev

Jedna věc, kterou žena Lev pravděpodobně vlastní, se vám nebude líbit. Album fotografií a upomínek všech jejích bývalých nápadníků. Nemá cenu zkoušet ji přinutit album spálit, protože Lvice je...
Celá charakteristika

Muž Lev

Když Gray psal verše o květině "zrozené, aby se rděla neviděna, a jejíž líbeznost přijde vniveč v pouštním vzduchu", rozhodně nepopisoval Lva. Můžete tohoto muže spatřit, jak se vyhřívá...
Celá charakteristika

Charakteristika znamení

Žena Štír

V ženě narozené ve Štíru je hluboká, tajemná krása. Je přitažlivá, hrdá a naprosto sebevědomá. Jedné věci však tajně lituje. Ze se nenarodila jako muž.Skoro cítím rozhořčení, kterou v...
Celá charakteristika

Muž Štír

Jste-li zamilovaná do muže ve znamení Štíra a slovo vášeň vás leká, nazujte si tretry a utíkejte, jako kdyby vás pronásledoval King Kong. Protože vás pronásleduje.Nemluvím jenom o samotné...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist