Horoskop lásky na týden od 7. do 12. dubna 2021

Blíženci uskuteční své sny. Berani a Býci pocítí magickou moc lásky. Co nového můžeš očekávat v oblasti lásky, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pociťuješ zklamání z toho, že partner nedokáže číst tvé myšlenky a nedělá to, po čem tolik toužíš? Nadechni se a neposlouchej rady kamarádek, jen sama nejlépe víš, jaká vaše láska je. To, že se ti uleví, je jisté, pak prožijete s partnerem nádherné chvíle a ty si uvědomíš, jak pošetilé tvé chování bylo. Nezadaná, vydrž ještě, láska přijde později.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezadaná pocítí kouzelnou moc lásky, odkrývá se před tebou cesta s novým partnerem. Vztah se bude krásně vyvíjet, má všechny předpoklady k rychlému plánování budoucnosti a společného života. Zadaná si může užívat nádherné dny se svou láskou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Tvé sny a dávné touhy se promění ve skutečnost, ať jsi prožívala v oblasti lásky smutek, žal či bolest, nyní přichází do tvého života zasloužené štěstí a nádherné chvíle ve dvou. Miluj, užívej a vychutnávej tajemnou moc lásky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Začínající vztahy jsou na mrtvém bodě, jako byste jeden druhého neviděli, neslyšeli. Odstup na chvíli stranou, nic neřeš a jen dýchej. Vše se velmi rychle změní, jen je zapotřebí netlačit na pilu a nehrnout partnera tam, kam nechce. Nezadaná, ještě vydrž, ten pravý teprve přijde.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Toužíš po lásce, máš pocit, že se ti nedostává tolik potřebné péče, jak si představuješ? Zamysli se, co dáváš ty svému partnerovi nebo sobě. Totiž kolik lásky dáváš sobě, tolik také dostáváš zase zpět. Ostatní za to nemohou, rozhodně se zamysli, začni se víc rozmazlovat, hýčkat a milovat, budeš překvapená změnou, která je již na spadnutí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Šťastné vzpomínky v tobě probudí mnoho krásných emocí. Láska je všude kolem tebe bez ohledu, jestli jsi sama nebo zadaná. Přitahuješ pozornost mužů, tak vše využij a dopřej si, aby tě rozmazlovali. Štěstí přeje také při navazování známostí nových.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V lásce se nic zásadního neděje, je potřeba překonat obavy z minulosti a konečně se pohnout z místa. Jen tak najdeš opět ztracenou lásku a chuť do života. Pokud máš partnera, neboj se sdělit mu své pocity, překvapí tě vstřícností a ochotou vše změnit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

To, že ses již několikrát v lásce spálila, neznamená, že na tebe nečeká tvůj princ. Začni opět důvěřovat a zapomeň na minulost, ano, je to těžké, ale ne nemožné. Kvůli stejným chybám do svého života přitahuješ stále stejné situace i partnery. Je to snadné, minulost je pryč, ať žije přítomnost a láska.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které procházely krizí, potřebují dostatek času, aby nabraly opět druhý dech a mohly se posunout. Což platí také pro všechny, které jsou či byly láskou zklamané. Měj se ráda, miluj život a buď spokojená s tím, co máš, výsledek tě ohromí a nadchne.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Chybí ti láska, partner či přítel k povídání a sdílení radostí i starostí? Uvolni se, nadechni a usměj, protože do tvého života právě přichází něco nového. Láska tě bude provázet na každém kroku, máš velkou šanci „přitáhnout“ do svého života toho nejlepšího muže.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli právě nyní prožíváš bolestný rozchod s partnerem, tak věř, že každá krize přináší do života něco dobrého a krásného. Stačí, když nebudeš setrvávat dlouho v minulosti a dokážeš opět důvěřovat. Pak na tebe čeká velká změna a také příchod lásky nové.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Plánování svatby, budoucnosti a také rozšiřování rodiny je pro všechny hledající lásku velmi aktuální. Muž, který ti vstoupí nečekaně do života, změní tvůj život a vše bude probíhat rychlostí blesku, překvapí tě osudové seznámení a také pocit, že se znáte odjakživa.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist