Horoskop lásky na nový týden podle tarotových karet

Berani, pozor na krizi. Raky zasáhne láska. Váhy jsou neodolatelné. Jaké energie budou ve vztazích a lásce v týdnu od 2. do 8. listopadu 2021, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy, které prochází dlouhodobou krizí, zjistí, že je na čase jít dál. Díky chování partnera se vše urychlí a zjistíš, že se ti vlastně ulevilo. Můžeš směle vykročit vstříc lásce nové a minulost nechat za sebou. Nesnaž se nic lepit a dopřej si čas na vyléčení, nová láska na sebe nenechá dlouho čekat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vývoj vztahů se zrychlí a posune dál. Jestli tě trápilo, že partner usnul na vavřínech a nesnaží se vztah dále rozvíjet, nyní je všechno jinak. Zpráva, kterou od něj obdržíš, tě rozzáří a nadchne. Šťastné a radostné dny jsou tady také pro nezadanou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Napětí a neklid v lásce se konečně zmírňují a do tvého života vstupuje nový partner. Skvělá komunikace, souznění a harmonie ti jen potvrdí, že je to tvá spřízněná duše. Zadané páry prožijí krásné a pohodové chvíle. Nové začátky jsou tady pro všechny, které hledají lásku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska stojí věrně při tvém boku. Partnerské vztahy stojí na pevných základech a nic jim nebrání ve štěstí. Důvěra i vzájemné naslouchání je samozřejmostí. Štěstí se usmívá také na nezadanou. Otevři své srdce lásce a buď připravená na setkání s prima klukem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Čerstvě zamilovaná pocítí mnoho krásných emocí a také vzrušení z lásky nové. Vztah bude stabilní a plný bláznivých nápadů a dobrodružství. Nudit se rozhodně nebudeš, což platí také pro zadanou, která s partnerem prožije velmi krásné a harmonické dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co jsi do vztahu a lásky vložila, nyní sklízíš zpět. To, že je úroda bohatá na lásku a harmonii, je jisté. Vztah stojí na pevných základech a hned s ním nic nepohne. Vychutnávej nádherné okamžiky se svou láskou a radujte se navzájem. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztah tvoříš díky své povaze především ty. Velmi dobře víš, co má partner rád, podle toho s ním komunikuješ a jednáš. Svou lásku neustále překvapuješ a přitahuješ, užívejte společné chvíle v radosti i lásce. Nezadaná, pokud po lásce opravdu toužíš, vykroč vstříc novému životu. I na tebe čeká.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce si můžeš připadat jako na houpačce, jednou nahoře a zase dole. Nic zásadního se neděje, přesto by bylo dobré s partnerem v klidu probrat možnosti, jak se vyhnout potížím. Muži většinou vůbec netuší, že se něco děje, proto je potřeba láskyplně hovořit o svých pocitech. Nezadaná, ještě vydrž, ten pravý přijde později.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy úplně pohltí rychlost, akčnost a nadčasovost. Nastává období skvělé komunikace, vášně a také pomyslné jiskry. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která má šanci potkat muže svých snů. Štěstí, hravost a láska je tady pro všechny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli prožíváš žal a smutek z neopětované lásky, věř, že nic netrvá věčně. Jakmile nabereš druhý dech, pochopíš, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a konečně vykročíš vstříc novým a krásným začátkům. Jsi tvůrcem svého osudu, rozhodni se tvořit radost, lásku a harmonii.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ve vztazích může narůstat napětí. Věř, že se nic zásadního opravdu neděje, je zcela zbytečné soupeřit s partnerem, kdo je lepší. Boj nikdy nic dobrého nepřinesl. Stačí, když se zastavíš a v naprostém klidu si promluvíte. Nejen, že tě pochopí, ale ještě překvapí. Není nic snazšího než s láskou a pochopením přijmout jeden druhého. Také pro nezadanou platí: nebojuj! Rozhodni se otevřít lásce a dovol, aby prostoupila celým tvým tělem, pak se teprve může objevit ten pravý.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, porozumění, vášeň, nový vztah a ještě kus štěstí k tomu je tady jen a jen pro tebe. Využij nádherné a láskyplné energie k urovnání sporů, ukončení minulosti a vykroč vstříc novému životu. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

 

2.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist