Partnerský horoskop pro Kozoroh a Střelec

Slunce ve Střelci obdivuje spolehlivost Slunce v Kozorohu, imponuje mu i klid tohoto znamení, a po navázání vztahu si bude určitou dobu lebedit, neb mu Slunce v Kozorohu dopřeje spoustu volnosti

Zpočátku vztahu totiž bude Slunce v Kozorohu  velmi tolerantní, ponechá Střelci dostatek svobody, ale to jen na určitou dobu, neb pomalu a velmi nenápadně se začne snažit uspořádat společné soužití dle svých představ.

Ve vašem vztahu se totiž setkává rozverný Jupiter, který vládne Střelcům, s mentorem Saturnem, který vládne Kozorohům a tak je jasné, že i přes velkou trpělivost Saturna a toleranci Jupitera váš vztah jednoduchý nebude.

Slunce ve Střelci je veselý pohodář, miluje zábavu, dobrodružství, a umí rozhazovat peníze stejně jako úsměvy, do všech světových stran.

Kdežto Slunce v Kozorohu je metodické, velmi opatrné, rezervované, ale hlavně ctižádostivé znamení, které nikdy nerozhazuje, ale majetek potažmo penízky naopak shromažďuje, a každou minutu se snaží trávit užitečně.

Zásadní rozdíl je v tom, že Slunce v Kozorohu chce vylézt na vrchol hory, zatímco Slunce ve Střelci chce přes vrcholy hor letět !

Slunce ve Střelci si dá osobní úkol svého Kozoroha nějak rozveselit. Ale to asi v počátcích narazí, protože Kozoroh ho může začít obviňovat z nezodpovědnosti.

Nicméně je to Slunce ve Střelci, které dokáže rozptýlit vážnost povahy Kozoroha.

Předvede mu, jakým skvělým kořením života jsou svoboda, dobrodružství a vzrušení, a naučí ho i optimismu, což jsou atributy, které Kozorohovi chybí.

Naoplátku Kozoroh naučí Střelce věnovat pozornost detailům, v praktickém životě mu ukáže, že i malé věci jsou důležité, a pomůže Střelci využívat užitečně energii, vědomosti i peníze.

Může ale nastat i druhá varianta, že se vlády nad vztahem ujme Slunce ve Střelci.

Kozoroh podlehne na chvilku radovánkám a zábavě, ale je to znamení, pro které je důležitá kariéra, a stíhat tempu Střelce, přitom si budovat kariéru a shromažďovat majetek do budoucna bude po určité době nad jeho síly.

Kozoroh si uvědomí, že svého Střelce potažmo jeho pompézní životní styl nezvládá, ale také mu dojde, že se mu jeho životní cíl může začít vzdalovat, pokud nebude věnovat svým ambicím dostatek času a energie.

Přestane respektovat Střelce, potažmo se odmítne účastnit nočních výletů, protože ty mu budou ubírat energii, kterou potřebuje v práci.

Pokud Střelec nepochopí, jaký poklad ve svém partnerovi se Sluncem v Kozorohu má a nezačne brzdit, vztah se pomalu ale jistě bude chýlit ku svému konci.

Charakteristika znamení

Žena Kozoroh

Typická žena Kozoroh neexistuje. Může to být kurátorka v muzeu, která nosí babiččiny brýle, nebo tanečnice, která nosí z legrace fíkový list . Uvidíte ji na rodičovské schůzce či...
Celá charakteristika

Muž Kozoroh

  Má kolem sebe cihlovou zeď , kterou si sám postavil. Je ostýchavý, ale silný a odolný. Je příjemný, ale sveřepě ctižádostivý. Jako legendární mlčenlivý rozvážný kovboj dává Kozoroh zdánlivě...
Celá charakteristika

Charakteristika znamení

Žena Střelec

Neříká vždycky věci, které chcete slyšet. Většinou se vám při jejích pozoruhodných, kategorických výrocích a zahanbujících otázkách naježí vousy. Ale čas od času řekne něco tak výjimečného a nádherného,...
Celá charakteristika

Muž Střelec

Nechci vás odradit, ale muži ve znamení Střelce mají takový divný zvyk. Vyskočí na statného bělouše a vyrazí do ulic, přičemž mávají mečem a háj í vznešené ideály. Mají...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist