Partnerský horoskop pro Kozoroh a Kozoroh

Slunce v Kozorohu je velmi praktické znamení, které sází na bezpečné materiální zázemí, nesnáší plýtvání penězi, ani časem.

Když se do sebe zamilují dva Kozorozi, vztah hned od počátku díky vládci Saturnu budete brát velmi vážně. Po několika schůzkách patrně začnete mít pocit, že jste konečně našly svoje nebe, a jakmile začnete žít pod jednou střechou, vytvoříte neuvěřitelně silnou dvojici, kterou jen tak něco neohrozí !

Nicméně nesmíte zapomínat na to,  že se jedná o Kardinální znamení, a už vůbec neberte na lehkou váhu fakt, že vaše znamení má i „symbolické rohy“.

Kde se může zrodit problém ?

Oba jste silné osobnosti, detailisté, neradi měníte své zvyky , zažitý řád, a typická je pro vás samostatnost. Proto lze předjímat u obou tendenci mít ve vztahu vedoucí roli, a o tu se můžete přetahovat. Jakmile boj o dominanci mezi vámi vypukne, ani jeden nebude ochoten ustoupit.

Pokud nenajdete střední cestu, díky konzervativnímu přístupu k lásce, opatrnosti a rezervovanosti  se vám může vztah vymknout kontrole, a vy dva můžete začít trpět syndromem prázdného srdce.

Vy totiž neumíte plýtvat ničím, a bohužel, ani moc nehýříte city.

Pro vás dva bude proto velmi důležité mít nějakého koníčka, abyste se měli kde odreagovat z nudné denní pracovní rutiny.

Dalším nezbytným faktorem pro dlouhodobost vztahu je vytvořit si jakousi dělbu práce na domácí půdě, tak, abyste oba měli za určité aktivity zodpovědnost, s tím, že ani jeden z vás se neocitne v podřadné potažmo prestižní roli. Prostě rovnováha je pro vás v tomto ohledu velmi důležitá, ani jeden nesmíte mít pocit, že vás ten druhý vyšachoval  z vedení a řízení rodiny, domácnosti.

Pokud se vám podaří vyšetřit při budování kariéry a stabilního sociální statutu volný čas na zábavu a koníčky, lze předjímat že spolu oslavíte velmi pompézně Zlatou svatbu !

Jste totiž znamení, které pomalu ale jistě s velkou trpělivostí stoupá na pomyslném žebříčku vzhůru, a když spojíte svoje energie a ambice, dokážete nejen překonat sami sebe, ale   nashromáždit i slušný majetek !

Charakteristika znamení

Žena Kozoroh

Typická žena Kozoroh neexistuje. Může to být kurátorka v muzeu, která nosí babiččiny brýle, nebo tanečnice, která nosí z legrace fíkový list . Uvidíte ji na rodičovské schůzce či...
Celá charakteristika

Muž Kozoroh

  Má kolem sebe cihlovou zeď , kterou si sám postavil. Je ostýchavý, ale silný a odolný. Je příjemný, ale sveřepě ctižádostivý. Jako legendární mlčenlivý rozvážný kovboj dává Kozoroh zdánlivě...
Celá charakteristika

Partnerský horoskop - Jak se k sobě hodí?

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist