Hamižné hvězdy, kudrnaté vlasy i batůžky aneb Nový týden na Femině!

Traduje se, že pokud získáš nějaké peníze, část z nich bys měla věnovat na dobročinné účely a pomoc potřebným. Ale jak jsi na tom ty? Děláš to? Pomáháš? Říkáš si, že to není nic pro tebe, a ať pomáhají ti, co mají peněz nejvíc? Ale tak to, bohužel, taky nefunguje…

Hamižné hvězdy

Každý by řekl, že pokud hvězdy vydělávají za svou práci tak horentní sumy, že by mohly něco málo dát také na pomoc ostatním. A je spousta hvězd, které to dělají. Zakládají nadace, pomáhají potřebným, zmiňme třeba Terezu Maxovou nebo Vendulu Svobodovou. Ani zahraniční celebrity se nenechávají zahanbit, třeba takový Brad Pitt je malým velkým patronem města New Orleans. Po ničivém hurikánu založil nadaci, která vrátila spoustě lidem domov a dodnes je navštěvuje. Ale třeba taková Catherine-Zeta Jones je proslulá svou lakotou. A nejen ona. Které hvězdy se pyšní titulem nejchamtivější ti prozradí už v pondělí Lucka Feiková.

Kudrnaté vlasy, jak na ně?

Máš kudrnaté vlasy, nebo suché, případně si je často barvíš a řešíš, jak je dostat do formy? Pak si nenech ujít článek Marty Dostoupilové, která ti prozradí několik super triků, které ti v péči o ně pomohou.

S batůžkem na zádech…

Nejsi zrovna kabelkový typ a na batůžek nedáš dopustit? Tak to tě určitě potěšíme. Pavla Jelínková pro tebe má super trendy, které právě teď vládnou v batůžkové módě. Poradí ti, s jakým můžeš vyrazit na výlet, na výšlap do hor a s jakým klidně do práce nebo na schůzku. Je jasné, že tě čeká i parádní inspirace ve fotogalerii.

Děti z předchozích vztahů

Žiješ ve vztahu, kde je tenhle problém aktuální? Pak asi ani nemusíme říkat, jak moc obtížné je někdy vyjít s dětmi tvého manžela z bývalého vztahu. Dokážou být totiž neskutečně zákeřné a kopou téměř vždy za svou matku, takže ty jsi ta, které dělají peklo na zemi. Pokud je ti to povědomé, potěší tě článek Alžběty Bublanové, která ti poradí, jak takový vztah ustát a s dětmi navázat přátelství.

Kuriózní zranění

Kdyby lékaři mohli, ti by určitě vyprávěli zajímavé a kuriózní nehody, s nimiž se ve své praxi setkali. S nezapomenutelnými zraněními za nimi dochází také muži a v hlavní roli je jejich mužská chlouba. Jaké nejkurióznější úrazy penisu se staly? I to si budeš moci přečíst na stránkách Feminy tento týden.

A chystáme pro tebe i další zajímavá témata, dozvíš se, jak na bolest hlavy pomocí akupunktury, které věci dokážou nakopnout tvůj milostný život k výšinám i na co všechno jsou dobré ovesné vločky. Těšit se můžeš na nový kvíz, horoskopy a recepty i aktuální odpovědi našich poradců.

Tak krásný nový týden s Feminou!

15.5.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist