Giftcoin – darujte investici, která se vyplatí

Přinášíme vám tip pro moderní ženy, které se nebojí investovat a chtějí udělat svým nejbližším radost originálním dárkem, a to ve formě kryptoměn, jež se staly fenoménem posledních let. Giftcoin můžete darovat třeba rovnou pod stromeček.

Na webu giftcoin.cz si můžete sestavit balíček ze tří dlouhodobě nejvýdělečnějších kryptoměn, a těmi jsou Bitcoin, Litecoin a Ethereum. Každá kryptoměna je jiná, jedno však mají společné – v dlouhodobém měřítku jsou velmi ziskové.

Investice bez znalostí za pár minut

Investice do kryptoměn je obvykle složitou záležitostí a málokterá žena si může dovolit vystavit se riziku ztráty svých financí. Hlavní myšlenkou celého projektu je poskytnout klientům možnost bezpečné investice, a to doslova za pár minut.

Tip, jak Giftcoin darovat

Giftcoin můžete koupit právě narozenému dítěti místo klasického spoření. Pro představu: pokud byste s manželem koupili svému novorozenému synovi Bitcoin za 50 000 korun, v tuto chvíli už by váš šestiletý syn měl naspořeno téměř 5 000 000 korun! Díky krásnému dárkovému balení můžete někomu udělat radost i o Vánocích, takový dárek se stane bez nadsázky největší hvězdou Štědrého večera.

Ještě váháte?

Do budoucna chceme přicházet s novinkami, poskytovat nadále naším klientům konzultace a produkt Giftcoin neustále posouvat a vyvíjet. A pokud možno stejným tempem, jako je růst samotných kryptoměn,“ směje se Ing. Jindřich Zelený a věří, že takový dárek potěší obdarovaného více než klasické peníze v obálce. Koho by nepotěšilo, kdyby si po 10 letech držení Giftcoinu mohl pořídit vysněný dům či podniknout cestu kolem světa?

11.12.2019 9:42| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist