George Clooney: Kdy přišel o panictví…?

Padesátiletý herec s věčným šarmem George Clooney zavzpomínal na staré časy. Americkému magazínu Rolling Stone se svěřil s intimnostmi, kterými se dosud veřejně nepochlubil.

Jeden z největších sexidolů Hollywoodu je proslulý tím, že v žádném vztahu nikdy dlouhodobě nezakotvil. K oltáři ho dostala jediná žena, a to Talia Balsamová v roce 1989. Manželství vydrželo pouhé čtyři roky. Od té doby se George Clooney zařekl, že se už nikdy neožení. Problém mu činí i přiznání, že s někým chodí.

Ačkoli je Clooney od letošního léta spojován s dvaatřicetiletou herečkou Stacy Keiblerovou a dopřál si s ní společnou dovolenou v Mexiku, tváří se, jako by spolu jenom kamarádili. Stacy na Twitteru sice líčí, jak vášnivý románek mezi nimi započal, Clooney to ale přesto odmítá nazvat vztahem. „Stacy si může psát na Twitter, co chce. Málokdy říkám druhým, co mají a nemají dělat,“ prohlásil k tomu herec.

Bojím se, že bych byl mizerným manželem a nechci sebe ani nikoho jiného přivést k takovému bolestnému poznání. Kdybych byl svoje přítelkyně, dlouho bych se sebou nevydržel,“ dodal Clooney na vysvětlenou, proč řadí zpátečku kdykoli, kdy se na obzoru rýsují závazky.

Místo rozebírání současné milostné situace se Clooney raději rozpovídal o dobách dávno minulých. Své první milování prý prožil už v šestnácti letech. Při zpětném pohledu se ale domnívá, že byl na to ještě nezralý. „Byl jsem mladý, velmi mladý, příliš mladý,“ přiznal. Dodnes přitom věří tomu, že první orgasmus zažil už jako sedmiletý, když šplhal po laně. „Pamatuju se, že jsem vyšplhal až na vrchol, držel se provazu a říkal si, Bože, tohle je úžasný pocit!“ vzpomíná Clooney zasněně.

[[related]]

Až se jednoho dne všechny jeho fanynky vzdají posledních nadějí, že by s nimi hollywoodský fešák započal vážný vztah, může Clooney zase zkusit šplhat po provaze. Pokud mu to přináší podobné potěšení jako sex, ženy vlastně k životu ani nepotřebuje… 🙂

11.11.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist