ZVýšení sexuálního apetitu

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > ZVýšení sexuálního apetitu

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493353
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    A co takhle koupit nějakou hračičku na okoenění sexu. Bys koukala, co to způsobí 🙂

  • #482629
    N
    Nivea
    Účastník

    Přítel bere přírodní doplňek stravy https://www.amarex.cz/ a nejen, že mu to zvýšilo chuť na sex a výdrž, ale hodně mu to zlepšilo i erekci

  • #479944
    J
    Jarka50
    Účastník

    Je to bezpečné to objednávat takhle přes internet ?

    • #480328
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Záleží jak odkud no .. pokud jde o osvědčený eshop tak není problém. Co konkrétního sháníš ?

      • #480532
        J
        Jarka50
        Účastník

        Já s chutí zas takový problém nemám, ale partner ano, tak bych chtěla zkusit jestli by mu s tím pomohl nějaký doplněk akorát to musím řešit já, protože ho tady s tím problémem nikam nedokopu.

  • #479177
    A
    Alenka79
    Účastník

    Hodně věcí najdeš na e-kondomy Mají tam super výběr.

  • #479148
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Tak mi dej třeba nějaký dobrý tip.

  • #479135
    A
    Alenka79
    Účastník

    Jasný, máme doma plno hraček a afrodiziak atd. Bez toho si ten sex už neumím představit.

  • #479103
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj používáte něco na zpestření sexu?

  • #476907
    m
    monigue77
    Účastník

    A co ten vztah nejako okorenit? Nejake fantazie, scenky, oblecky, hracicky, to se nikomu neosvedcilo?

    • #476999
      x
      xena.novakova
      Účastník

      Ty hracicky, super vec, taky mame v loznici sve mistecko, kam je davam zkousime :-))

  • #476544
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Dívala jsem se na ten odkaz a nemáte zkušenost s něčím takovým co je určené pro ženy ? http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny

  • #473928
    i
    irishanova
    Účastník

    Dají se ty přípravky nějak střídat nebo se musí dobrat to balení ?

    • #476157
      m
      michala69
      Účastník

      Rozhodně bych to nestřídala ? Kvůli čemu vůbec ? Partner si koupil něco co mu nezabírá ? Pokud ano, tak bych to normálně vyhodila a zkusila objednat něco jiného. V tomhle případě je asi potřeba zkoušet, protože na každého to může působit jinak.

      • #476405
        i
        irishanova
        Účastník

        Tak jsem si našla tady ty stránky http://www.supererekce.com a budeme na zkoušku objednávat ten doplněk red power tak jsem na to zvědavá.

        • #476977
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          A co ten přípravek fly ? Hodně nad ním uvažuju, ale trochu se bojím, že nebude účinkovat, protože jsem už něco vyzkoušela a efekt žádný :/

        • #476963

          Těch možností je samozřejmě víc. Skoro na každém sexshopu najdeš nějaké afrodisiakum nebo přípravek tady na ten problém. Osobně mám zkušenost přímo tady s tímto sexshopem http://www.e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony

          • #477191
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Jaký to má efekt nebo jak to působí kdyby si to uměla popsat ?

          • #477687
            i
            irishanova
            Účastník

            Já mám vyzkoušený tady ten fly a ten je fakt boží, takže pokud sem tam nemáte chuť, tak po tady té tabletce mít rozhodně budete 🙂 http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny

          • #478436
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Díky moc .. je to fakt boží záležitost a díky tobě jsem se odhodlala ho vyzkoušet a jsem za to fakt moc ráda, protože je to jedním slovem úúlet .)

          • #478604
            i
            irishanova
            Účastník

            No není vůbec za co , taky se mi ten účinek líbí a hlavně když si chlap taky dá pilulku na větší výdrž, tak to pak stojí za to.

  • #470173
    c
    cwa12214
    Účastník

    Podívej se na erosstar.

  • #470137

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Nemohu na netu takové diskuze najít a do lékárny nerada chodím.

  • #470072
    c
    cwa12214
    Účastník

    Podívej se na internetu do nějakých diskuzí co funguje nejvíce a nebo běž do lékárny a tam ti něco prodají.K tomu si kup třeba nějakou sexy košilku, vonný olejíček a věřím,že to 100% zabere.

  • #470035

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj já bych spíše potřebovala něco pro mého staršího manžela.Ráda bych měla sex jako dříve.

  • #469146
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, holky doporučíte mi nějaký přírodní produkt na zvýšení sexuálního apetitu? Myslím pro ženu 🙂 Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist