Zvětšení prsou

Femina.cz > Fóra > Krása > Zvětšení prsou

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 5 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #452352

    Tak jak jsi Iris dopadla ? POvídej, přeháněj, protože bych chtěla jít taky na zpevnění a zvětšení 🙂

    • #453470
      i
      irishanova
      Účastník

      No všechno dopadlo jinak .. plastická operace se nekonala, protože jsem dostala tip od paní se kterou se potkávám ve fitku na korekci pomocí injekcí a výsledek byl fantastický, když mi to ukázala, tak se mi ani nechtělo věřit, že nemá prsa po plastice.

      • #455827

        Cože ? A to se jí po injekci zvětšily prsa ? :O A kde na tom byla a kolik ten zázrak stál ? To by mě zajímalo.

  • #434680
    B
    Belusha
    Účastník

    Ahoj, já byla tady https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou a první konzultace byla zdarma. Bavíš se přímo s doktorem a ten ti řekne nejlépe co se ti bude nejvíc hodit. Augmentace vlastním tukem ti nezvětší prsa tak moc, maximálně o číslo, ale je to přirozenější. zbytek ti určo řekne doktor 🙂

  • #433178
    i
    irishanova
    Účastník

    Zatím jsem se rozhodla pro tuto kliniku http://www.aesthevita.cz, takže uvidíme co se teda dozvím 🙂

  • #433177

    Nejlepší bude, když se objednáte na tu kliniku, kam chcete jít nejdřív na konzultaci a doktor vám řekne, co je pro vás nejvhodnější. Máte vybranou už nějakou kliniku ?

  • #432175
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně zvětšení prsou. Mám docela dost velké dilema, protože bych chtěla větší poprsí, ale nejsem si jistá jestli zvolit zvětšení pomocí implantátů nebo vlastního tuku. Kliniku už mám sice vybranou, ale brzdí mě moje nerozhodnost. Budu ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist