zuby

Femina.cz > Fóra > Zdraví > zuby

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484227
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Toothy jsem si koupila na radu kamarádky a opravdu to s ním vůbec nebolí ani není nepříjemný. Není v tom peroxid, ten gel má přírodní složení, dokonce píšou, že ho vyvíjeli s tím aby právě citlivost nezpůsoboval. Já byla fakt spokojená, hezky a rychle mi zuby vybělil.

  • #482439
    j
    jancajanicka
    Účastník

    To vypadá dobře, asi bych to zkusila, mám jenom strach po předchozí zkušenosti s bělením aby z toho nebolely zuby..?

  • #481934
    N
    Nivea
    Účastník

    Já používám na bělení zubů https://www.toothy.cz/ zuby rychle a bezbolestně vybělí a to bez peroxidu.

    • #481959
      n
      nanna
      Účastník

      A za jak dlouho si měla zuby bělejší?

      • #482007
        N
        Nivea
        Účastník

        Rozdíl jsem viděla už druhý den a krásně bílé jsem je měla už po šesti dnech. Stačí jenom deset minut denně.

        • #482057
          n
          nanna
          Účastník

          Díky za odpověd, rovnou jsem si objednala ten startovací balíček.

          • #482316
            N
            Nivea
            Účastník

            Za málo, ráda jsem poradila. Já z toho sama měla radost, že to opravdu takhle dobře bělí.

          • #482426
            n
            nanna
            Účastník

            Musím říct, že Toothy mě moc mile překvapilo. Po šesti dnech mám zuby na první pohled hezky bílé (všímá si i okolí) a samotný proces bělení nebyl vůbec nepříjemný, prostě jsem si na 10 minut denně nasadila naústek s gelem a to bylo všechno.

  • #481831
    n
    nanna
    Účastník

    Taky hledám nějaký šetrný způsob bělení, který nepoškodí sklovinu.

  • #481738
    j
    jancajanicka
    Účastník

    <table border=“0″ frame=“VOID“ rules=“NONE“ cellspacing=“0″><colgroup><col width=“357″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td style=“border: 1px solid #000000;“ align=“CENTER“ valign=“MIDDLE“ bgcolor=“#FFFFFF“ width=“357″ height=“119″><span style=“color: #000000; font-family: ‚Arial ce‘;“>Mně pasty zuby nikdy nevybělily, takže chci zkusit něco účinnějšího, ale nejlépe bez peroxidu. Máte zkušenost?</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #478064
    A
    Alenka79
    Účastník

    Já jsem si oblíbila kokosový olej skinnycoco.Nejlepší věc na zuby

  • #477448
    A
    Alenka79
    Účastník
  • #477288
    K
    Karkolka
    Účastník

    A jakou prosím?

  • #477118
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahojky já používám přírodní bělící pastu!

  • #476967
    K
    Karkolka
    Účastník

    Zdravím, hledám nějakou dobrou bělící pastu na zuby. které máte vyzkoušené?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist