Zrnková káva

Femina.cz > Fóra > Vaření > Zrnková káva

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514436
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Osobně mám moc ráda kávu od Coffeespotu. Mají tam velký výběr a baví mě, že dělají i limitované edice. Měli moc dobrou letní a teď ta Halloweenská, to je paráda. Navíc je to vyráběno u nás v česku, takže vždy čerstvá a výborná.

    • #514602
      a
      andy.blaha
      Účastník

      To zní dobře! A chutnala jsi ji? Osobně jsem ji ještě nepila, ale koukala jsem se na jedné facebookové skupině o kávě, že byla docela hodně chválená. Já mám ráda méně kyselejší a tóny do oříšku, čokolády. Ráda, ale ochutnávám nové. 🙂

      • #514799
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Je to tato https://www.coffeespot.cz/halloweenska-smes/ a je výborná. Moc se mi líbí i ten obal. Aciditu má nízkou, tóny jsou oříškové a čoko, takže by ti mohla vyhovovat. Prodávají klasické zrna, ale mohou ti kávu i namlít. Vždy je čerstvě připravována. 🙂

  • #499813
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, ten johnnycoffee.cz má zážitkový baristický kurz. Byla jste na něm některá?

    • #500695
      P
      Polinko
      Účastník

      Já jsem od johnnycoffee.cz dala ten zážitkový kurz manželovi a jedeme tam příští měsíc 🙂 Tak se těšíme 🙂 Můžu pak dát info, co a jak 🙂

  • #498166
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahoj, díky moc. Koukala jsem na to johnnycoffee a vypadá to hodně dobře. Jakou kávu od nich bereš? A taky jsem se dívala, že dělají baristický kurzy. Zkušenost?

  • #497160
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, za mě vynikající káva od https://www.johnnycoffee.cz/. Já ji tam kupuju pravidelně, je prostě nejlepší, co jsme kdy měli. Doporučuju 🙂

  • #496016
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahoj holk, chci se zeptat, kde nebo od koho kupujete kvalitní zrnkovou kávu? My doma zkoušíme, pátráme, ale zatím nás žádná nějak extra neoslovila…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist