Zpětný leasing

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zpětný leasing

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Silva Pokorná a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481263
    b
    barunka.k
    Účastník

    Děkuju za vlákno, snažím se teď řešení dluhové situace načíst, řeší mí blízcí… Máte prosím někdo se zpětným leasingem reálnou zkušenost? Já tenhle princip neznala, narazila jsem na něj na http://www.zachrannasit.cz, působí na mě seriózně, ale nemám v okolí nikoho ze zkušeností. Budu ráda za sdílení.

    • #481556

      Silva Pokorná
      Účastník

      Taky jsem už na toto narazila. Mají to tam hezky popsané a líbí se mi tam ta kalkulačka pro jasnější představu. Vypadá to jako fajn řešení. Určitě bych jim napsala a probrala to s nimi. Popsané to mají srozumitelně. Držím palce!

  • #440319
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Určitě to tak udělám, jen mě napadlo, že se třeba najde někdo, kdo s touto vyjímkou má zkušenosti…

  • #439414
    M
    Misanecek
    Účastník

    No, podívej, tohle jsou věci, které teda nevím. Já mám slouvu na 3,5 roku. Do té doby ten výkup chci určitě realizovat. Ale pokud už teď víš, že ti ten odkup bude trvat třeba 4 roky nebo 5 let, tak jim prostě napiš, zavolej, nebo se s nimi sejdi a domluv se přímo s nimi.

    • #440517
      A
      Alecca
      Účastník

      A jak jsi to měla ty? Asi ti z těch vyplacených peněz společností nemovitos na leasing něco zbylo, že? Jako základ.

  • #439413
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ale já bych se nebála kontaktovat přímo http://www.nemovitostnaleasing.cz/, aby ti řekli přesné podmínky jednak doby toho odkupu a jednak možnosti prodloužení této doby…

  • #436972
    l
    libuse86
    Účastník

    Aha, už to chápu, děkuji za vysvětlení. A jak je to s dobou, kdy lze provést ten výkup? Je to nějak časově omezeno?

  • #436509
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, dívej, ta spolupráce se společností nemovitostnaleasing funguje tak, že ty jim prodáš nemovitost. Za utržené peníze zaplatíš dluhy. V nemovitosti ale dál bydlíš na základě nájemní smlouvy. Společnost ti pak dává možnost nemovitost zpětně vykoupit.

  • #435498
    l
    libuse86
    Účastník

    Počkej, jak bydlím v bytě? A jak výkup zpět?

  • #435405
    M
    MakMak
    Účastník

    No, tak podle mě je to jediné rozumné řešení dluhové situace. Pokud ti částka z prodeje pokryje dluhy, pak bych nad touto možností neváhala. Sama jsem společnost http://nemovitostnaleasing.cz/ oslovila a jsem teď spokojená. Dluhy zaplaceny, něco zbylo, bydlíme dál v našem bytě a šetříme na výkup zpět.

    • #437753
      L
      Lilianna
      Účastník

      A co když nestihnu odkup realizovat? Mohu doma i nadále bydlet?

  • #434450
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahojky holky, taky s nimi nemám osobní zkušenost, ale vím, že tady moje sousedka s nimi řešila prodej nemovitosti. Vím, že měla nějaké finanční problémy a oni ji dost pomohly. Peníze z prodeje použila na dluhy a v domku pořád bydlí, jen má se společností sepsanou nájemní smlouvu 🙂

    • #435322
      L
      Lilianna
      Účastník

      Super, moc děkuji… Já jsem taky začala uvažovat nad touto možností a nad společností nemovitost na leasing. Přijde mi to jako nejlepší řešení dluhové situace… Nebo ne?

  • #434394
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, bohužel zatím ne, ale co jsem se tak dívala na jejich web – http://www.nemovitostnaleasing.cz/, tak mi to přijde jako velmi slušné řešení…

  • #434313
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Dobrý den, mám dotaz… Je tu někdo, kdo řešil svou finanční situaci dočasným prodejem nemovitosti a pak ji koupil zpět? Bylo to přes společnost nemovitostnaleasing.cz? Děkuji za případné zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist