Zlatokopky jdou porazit?

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Zlatokopky jdou porazit?

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel v vl-spackova73-2 a poslední změna proběhla před 5 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #456070
    v
    vl-spackova73-2
    Účastník

    Mé vítězství nad zlatokopkou byla jedna dlouhá a vyčerpávající cesta. Vše začalo před mnoha lety. Měla jsem rodinu manžela a dvě dcery. Dařilo se nám, pomáhala jsem manželovi ve firmě. On byl navíc v městském zastupitelstvu a vedli jsme bohatý společenský život. Jistá R.Z. z našich Votic nám vstoupila do života, jak by asi nikdo nečekal. Taky měla muže a dvě malé dcerky. Jednoho večera mi přišla SMS, že můj muž bude v tolik a kde ať tam jedu.  Vzala jsem auto a nachytala jsem je tam. Byl to šok. Dva dny jsem nevěděla, co dělat a tak jsem vše řekla jejímu muži a ten byl taky v šoku ale řekl že se uvidí. Byl to skandál a já zostuzená a ponížená. Muž řekl, že chce být se mnou, ale zda bych nemohla tu milenku vzít jako rodinou přítelkyni. Ani náhodou a zase šok. Po čase přišel s tím, že jí muž bije a dočasně bude u nás. Já měla výčitky a ještě jsem pomáhala vše připravit. Tak se k nám nastěhovala, ale bez dcer, které zústali u jejího muže. Můj muž začal utrácet úspory a jezdit s ní na dovolené a nás zanedbával a škudlil na dětech. Tehdy jsem potkala známého,který má firmu a několikrát s námi spolupracoval na zakázkách. Nevím proč,ale svěřila jsem se mu a on nad kávou poslouchal. Poradil mi, abych získala kontrolu na penězi ve firmě a já poslechla. Udělala jsem si účetnických kurz a vedla účetnictví. Každou snahu vyvést peníze z firmy jsem zarazila. Manželovi začali docházet úspory a idila s milenkou začala končit. Já se občas sešla s mým známým a vznikl poměr. Byl hodný a trpělivý a s ním jsem vždy byla v pohodě. Žádná velká vášeň ani bouřlivý sex. Navíc takový malí a podsaditý a často byl večer unavený. To mi trochu scházelo a já zkusila seznamky. Bylo to nejprázdnější a nejsmutnější období. Vybírala jsem si podle vzhledu a občas byl i sex, ale byla jsem jen jedna z mnoha,co hledá,ale nenachází. Zanedbala jsem přítele a málem jsem ho ztratila. Po čase mi vše došlo a bylo mi jasné, že ke spokojenosti potřebuji vědět, že ho mám může, co mě chce.  Zavolala jsem mu, zda bychom se sešli. Tentokrát byl odměřený a řekl, že zítra nemůže. Já hned proč. Naštěstí prý proto, že jde k zubaři. Došlo mi,že poprvé v životě budu bojovat o muže. Nedala jsem se a svolil k schůzce. Nebudu nic rozebírat, ale využila jsem všech ženských zbraní,abych ho získala a udělala jsem dobře. Našla jsem svůj klid. Můj bývalý manžel se zlatokopkou už není a stálo ho to spoustu peněz nekonec i jí podváděl. Se mnou má upřímný vztah a dost se mi svěřuje, protože má ke mně respekt. Já si ho moc nevážím mimo jiné i proto ,že to byl on kdo mi poslal tu sms. Jednou když byl opilí se přiznal, že toužil po sexu ve třech. Mám dvě rady. 1. se zlatokopou nebojujte, bojujte za sebe. 2. Když potkáte muže s kterým je vám fajn a chce vás tak o něj bojujte a nezadbávejte ho.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist