Zkušenosti s hubením krys

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zkušenosti s hubením krys

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 5 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #436937
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, přidávám se! Ten gel od stoppestu je na ty krysy opravdu to nejlepší, co na trhu lze koupit. Každopádně jak píše Mak.mak – je potřeba si dát pozor na jeho správné použití! gel se používá tak, že do zaklapávací pastičky i do klícky, se dá 3-5cm gelu. Pokud gel používám správně, tak opravdu funguje. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat. U mě to fungovalo tak, že cca za 10 dnů jsem měl od hlodavců pokoj.

    • #439473
      M
      Misanecek
      Účastník

      Super, moc děkuji za info… Čili tak za těch 10 dní bude klid, ano?

  • #435334
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, doma ve sklepě jsme použili tento gel – http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ Tak ho zkus, určitě ti pomůže myši vyhubit… Jen prosím pozor na správné použití! Opravdu postupovat podle návodu, jinak gel nebude účinkovat tak, jak ma 🙁

    • #437917
      M
      Misanecek
      Účastník

      Prosím o info ohledně použití toho gelu… Zatím jsem se dočetla, že bez správného užití nebude fungovat, je to tak?

  • #434390
    L
    Lilianna
    Účastník

    Pěkný den, prosím o radu… Dneska jsem zjistila, že snad ve sklepě máme krysy :/ Vůbec s tím nemám zkušenosti… Jak s nimi zatočit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist