Zkušenosti s hubením krys

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zkušenosti s hubením krys

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 3 týdnů.

• Autor
    l
    libuse86
    Účastník

Ahoj, přidávám se! Ten gel od stoppestu je na ty krysy opravdu to nejlepší, co na trhu lze koupit. Každopádně jak píše Mak.mak – je potřeba si dát pozor na jeho správné použití! gel se používá tak, že do zaklapávací pastičky i do klícky, se dá 3-5cm gelu. Pokud gel používám správně, tak opravdu funguje. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat. U mě to fungovalo tak, že cca za 10 dnů jsem měl od hlodavců pokoj.

M
      Misanecek
      Účastník

Super, moc děkuji za info… Čili tak za těch 10 dní bude klid, ano?

M
    MakMak
    Účastník

Ahojky, doma ve sklepě jsme použili tento gel – http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ Tak ho zkus, určitě ti pomůže myši vyhubit… Jen prosím pozor na správné použití! Opravdu postupovat podle návodu, jinak gel nebude účinkovat tak, jak ma 🙁

M
      Misanecek
      Účastník

Prosím o info ohledně použití toho gelu… Zatím jsem se dočetla, že bez správného užití nebude fungovat, je to tak?

L
    Lilianna
    Účastník

Pěkný den, prosím o radu… Dneska jsem zjistila, že snad ve sklepě máme krysy :/ Vůbec s tím nemám zkušenosti… Jak s nimi zatočit?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist