Zijeme v zahranici

Femina.cz > Fóra > Cestování > Zijeme v zahranici

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel f filiipkolar a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #467065
    f
    filiipkolar
    Účastník

    Já teď žiju v LA, lidi jsou tady tak trochu blázni, pořád se za něčím honí. Pracuji v redakci, kde píšu různé články, kolegové jsou v pohodě, a dalo mi hodně práce, abych se naučila žít jako oni, protože to jinak nejde. Tedy rychleji a déle pracovat než je to u nás. Jinak je to tu v klidu.<span style=“mso-spacerun: yes;“>     </span>

  • #462928
    r
    radko.sedlak
    Účastník

    Ja žijem práve v Hongkongu ako študent na výmennom pobyte. Najťažšie pre mňa je preložiť si texty v jedálničku a preto si musím objednávať vždy podľa fotiek. Inak je to tu super a vôbec neľutujem, že som sa odhodlal vystúpiť mimo svojej komfortnej zóny.

  • #462684
    z
    zdenka033
    Účastník
    1. Ziju v Nemecku uz ctyri roky,konkreten v Sasku. Jsem tu spokojena,pracuji v nemocnici na zkraceny uvazek. Vydelam vice penez a jeste man vic volna. S nemeckymi kolegynemi se mi pracuje lepe nez s temi ceskymi.
  • #440617

    AHOJ, zakladni otazka. Kde v zahranici zijete? Ja ziju v Holandsku. Rada bych toto tema postupne rozvedla. Dekuji za komentare a odpovedi. Preji krasny den vsem zenam. Laura

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist