Zesnulý pejsek

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zesnulý pejsek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 3 dny.

• Autor
    A
    Anka45
    Účastník

No, hlavně je u toho https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ skvělé to, že mají k dispozici nonstop linku. Nikdo nikdy dpředu nestanoví, kdy nastane smrt. Z tohoto důvodu je pak tohle výborným řešením.

Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Krematorium pro zvářátka? Ty jo, dobrý nápad, ještě jsem o tom neslyšela…

z
      zvonilka
      Účastník

Já jsem taky docela koukala, ale opravdu v Praze tuto službu mají a já jsem za ní teda opravdu ráda. Zatím jsem nevyužila, ale vím, že až to přijde, tak tady tato možnost je…

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Ahoj, tak v žádném případě ne veterina! Pokud máš možnost pohřbít, tak bych do toho šla. Nicméně za mě je tedy nejlepší a nejdůstojnější posledního rozloučení právě http://www.krematoriumzviratpraha.cz/

M
    MakMak
    Účastník

Holky, mám dotaz… Co se zesnulým pejskem? Pohřbít, nechat na veterině nebo volit třeba krematorium zvířat?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist