Zdravé recepty sem!

Femina.cz > Fóra > Vaření > Zdravé recepty sem!

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel a alenaaa a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487363
    a
    alenaaa
    Účastník

    Jak jsme byly dlouho doma a stále vařili stále dokola stejné věci, tak jsme hledali různé inspirace a zaujala nás houba shiitake.

    Dělali jsme s ní polívku a zkoušeli čerstvou (koupenou v asijském obchodě v Brně) i sušenou. Je to fakt zajímavá chuť, doporučuji vyzkoušet 🙂

  • #486166

    Ahoj, chtěla bych si zkusit zavařit zeleninu, ale vůbec nevím, jaký udělat nálev, aby byla zelenina potom chutná a chuťově výrazná. Poradil by mi tu někdo ? 🙂

  • #483876
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Po hrachu cítit nejde stačí ji jen dobře provařit při zahušťování a co setýče ostatních hrašek, tak tam nic cítit nejde. Tady je odkaz na skupinku https://www.facebook.com/groups/861041194675676 . Spousta skvělých a rychlých receptů 😀

  • #483671
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Zdravím, už nějakou dobu vařím s hraškou spousty receptů mají na webu a teď i na facebooku.

    • #483772
      P
      Petran.
      Účastník

      O hrašce jsem už slyšela , ale bojím se zda nejde cítit po hrachu? A můžeš mi sem dát odkaz na ten fcb?

  • #483580
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj kde prosím čerpáte zdravé recepty? Chtěla bych se začít zdravě stravovat a nevím kde čerpat? Děkuji

  • #463826

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Už jsem si to pořídila a dělám si ke snídani omeletu, po které nemám vůbec hlad.Díky za dobrý tip

  • #463674
    c
    cwa12214
    Účastník

    Vyzkoušej http://www.mujbilek.cz   Je to super bílkovina na ranní omeletu a nebo třeba odpolední vafle.Dávám si to každý den.

  • #463583

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj ráda bych začala se zdravou stravou?Poraďte mi co si dáváte na snídani a svačinky.

  • #459137
    A
    Alína21
    Účastník

    Zdravé recepty sem! Vše co znáte, kde berete inspiraci a tak 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist