Zdravé mlsání

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zdravé mlsání

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel B Belusha a poslední změna proběhla před 5 roky, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #437754
    B
    Belusha
    Účastník

    ahoj holky, já si teda kupuju zeleninové chipsy normálně v supermarketu, nedokážu si představit že by mi poslali balíček chipsů poštou 😀 😀 ale tak pokud vám to tak vyhovuje 😀 😀 jinak měla jsem i ty o kterých mluvíte a nebyla to žádná extra sláva, chutnaly stejně jako ty supermarketové. a domácí jsou stejně nejlepší, takže já si je dělám doma 🙂

  • #435332
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, taky si ujíždím na tech luštěninových chipsech 🙂 Jen holky, nevíte, zda se nedají koupit někde v obchodě? Nemají na tom webu yes chips nějaké info k tomu?

  • #435148
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, jen me tak napadlo 🙂 Myslíte, že se ty chipsy dají koupit teba i v obchodě? Já nvm, jen me to tak napadlo, abych je nemusela pořád objednávat 😀

  • #434046
    M
    Misanecek
    Účastník

    Holky a už jste zkoušely koupit i tu pastu? :)) Ty yes chips jsou vynikající, tak si říkam, že bych zkusila ochutnat i ty ostatni produkty 🙂

    • #434330
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ahojky, jj, já jsem s chipsama objednala i tu pastu a jako super 🙂 Chutově úplně někde jinde 🙂

  • #430516
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ty jo, super, díky moc za tip … Já si je na zkoušku koupím 🙂

    • #431195
      L
      Lilianna
      Účastník

      Hele, jasně, kup 🙂 Z těch yes chips mi nejvíc chutnají s tím chilli, ale každý má jiný chutě 🙂 Ale jako jinak jsou dobrý všechny 🙂

      • #431757
        M
        Misanecek
        Účastník

        No to má 😀 Já třeba zase ujíždím na makových 😀 Jinak ale je to na každém no 🙂

        • #432378
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Ahojky, ty mě teda taky moooc chutnají. Ty makové a ještě ty chilli 🙂

  • #430438
    L
    Lilianna
    Účastník

    No, zkus mrknout na zeleninové chipsy… Když mě honí mlsná, tak si je dám 🙂 Nejlepší jsou tyto – http://www.yeshop.eu/

  • #430374
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky 🙂 Mám na vás dotaz… Exituje nějaká zdravá alternativa k chipsům? Moc mi chutnají, ale zdravé nejsou, to víme… Tak co myslíte, je něco takového?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist