Zavřený posilky :/

Femina.cz > Fóra > Sport > Zavřený posilky :/

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509053
    A
    Alizee
    Účastník

    Já jsem hrozně ráda, že už zase všechno funguje normálně. Strašně ráda chodím do fitka, kdo je z Brna tak určitě zná Zone4you. Po práci mě to tam vždycky zase nakopne a fakt se tam vždycky těším, super lidi, prostředí, fakt si to tam člověk užije 🙂

    • #509518
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      A chodíš tam i na ty skupinové lekce? Ráda bych se na něco takového přihlásila 🙂

      • #509563
        A
        Alizee
        Účastník

        No jasně ty skupinovky mají skvělý 🙂 já chodím na rowing a pilates 🙂

        • #509604
          t
          tana.hadkova
          Účastník

          Ten rowing vypadá zajímavě to jsem ani jinde neviděla, to bych asi i vyzkoušela 🙂

    • #509231
      n
      nadiaa
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap;“>Zrovna jsem se rozhodla, že se někam zapíšu tak děkuju za doporučení z toho co mají na stránkách to vypadá perfektně, wellness přímo po cvičení, to je pro mě :)</span>

  • #506772
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ten je moc hezký. Jak jsi se orientovala při výběru?

    • #509769
      P
      Penny
      Účastník

      Shop fitham znám a mám ho moc ráda. Vyhovuje mi to, že je jejich nabídka fakt super, široká, snad pro každý sport 🙂 Taky mám od nich pás a vybírala jsem ho díky jejich nákupnímu rádci 🙂 Ten je super, krásně mě nasměroval a koupila jsem přesně to, co mi vyhovuje.

      • #511016
        K
        Katchorka
        Účastník

        Děkuji moc za info. Já jsem si ten shop moc oblíbila. Mám od nich jednak běhací pás a jednak se tam pravidelně vracím pro nejrůznější doplňky, které jsou ke sportu hodně důležité. Oceňuji to, že mají vše skladem a hodně rychle doručují 🙂

  • #506099
    z
    zvonilka
    Účastník

    Já jsem si koupila tento https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t800i-sport. Jako ono na tom fitham mají opravdu hodně veliký výběr. Takže jsem byla docela ztracená, ale přiznám se, že mi pomohl ten jejich nákupní rádce, ten je perfektní.

  • #494490
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    No, to přímo ne. Ale ten shop znám 🙂 Koupila jsem si tam tento https://www.fitham.cz/flow-fitness-dtm2000 a jako jsem fakt nadšená! Pomohl mi jejich rádce, je super… 🙂 Fakt díky mu, pomohl mi… Bez nej bych si koupila něco, co by mi nevyhovovalo…

  • #494426
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, když na fitham nakoupím, za jak dlouho doručí?

  • #483689
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Jakou tu lavici jsi na fitham koupila? Manžel bude mít narozeniny a lavici si přeje, tak budu ráda za tipy.

    • #486232
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Přítel má tady tuhle a je s ní mooc spokojený https://www.fitham.cz/posilovaci-lavice-skladaci-trinfit-bench-fx2

      • #486393
        J
        JaninaR
        Účastník

        Můžu se prosím zeptat, jak probíhala komunikace s eshopem ? Mají to vybavení opravdu kvalitní ?

        • #487067
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Všechno proběhlo bez problémů a rychle, protože lavici měli skladem. Minulý týden jsem si objednávala běžecký pás a s tím jsem teda taky spokojená :).

  • #482857
    A
    Alecca
    Účastník

    Jj, na fitham jsem nakupovala i před vánoci, ale vánoční nákupy byly zatím největší 😀 Koupila jsem tam rodině hlavně sportovní doplňky. Jinak ty lavice tam mají super, doma máme, koupenou tam, takže jsem věděla, že kupuju kvalitu.

  • #482022
    l
    libuse86
    Účastník

    Děcka, trochu jinak… máte někdo zkušenosti s veslovací lavicí? Já na ní moc ráda cvičím v posilce, ale teď jakci bohužel… Rozhodla jsem se, že bych si koupila domů. Můžete poradit, jakou koupit?

  • #481927
    M
    MakMak
    Účastník

    Jj, koupila jsem si ho tam. Vybrala jsem tento https://www.fitham.cz/bh-fitness-carbon-bike a vyhovuje mi. Ale je tročku dražší, mají i levnější kousky. No, ale taky záleží, co od něj očekáváš.

  • #481170
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já jsem se docela těžko smiřovala s tím, že zavřeli posilky… zase… ale teď už mi to nevadí… Protože chci žít aktivně, tak jsem si domů pořídila běhací pás https://www.fitham.cz/housefit-spiro-90-irun a jsem nadšená. Děcka mi jsou spát a já si zaběhám. A ted, jak se nikam nemohlo, jsem byla stastna, ze to tak mam nastaveny…

  • #481092
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj holky, jak jste se vyrovnaly s tím, že posilky jsou zavřený? Cvičíte doma? Nebo chodíte třeba běhat ven?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist