Zastreseni terasy

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zastreseni terasy

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484321
    J
    Jarka50
    Účastník

    U nás realizace trvala cca 5-6 týdnů, což je velmi rychlé. Dali jsme na doporučení známých a vybrali si firmu Al pergoly morava a jsme moc spokojení. Pergola je krásná a slouží nám parádně.

    • #485061
      i
      irishanova
      Účastník

      Mohla bych se zeptat jakou pergolu jste vybrali a jak jste řešili zastřešení ?

  • #429515
    j
    janinecka
    Účastník

    Ahoj, mohli byste poslat nějakou konkrétní informaci? Jako kolik metrů, jaký typ, kolik dveří, oken a hlavně na kolik to vyšlo všeho všudy???

     

  • #427422
    M
    Misanecek
    Účastník

    Mohu se optat, jak dlouho trvá realizace pergoly? Děkuji.

    • #427649
      L
      Lilianna
      Účastník

      Dobrý den, Atypy uvádí, že realizace trvá 4 – 8 týdnů… My jsme si pergolu nechali dělat na jaře, abychom ji na léto už měli a celá realizace trvala 6 týdnů.

      • #429454
        z
        zvonilka
        Účastník

        Nevíte náhodou, zda se pergoly dají vystavět i v zimě, resp, zda firma dělá realizace i v zimě? Děkuji.

      • #427704
        M
        Misanecek
        Účastník

        Moc Vám děkuji za odpověď. To je skvělý časový horizont. Co jsme se tak dívali, tak všude uváděli klidně 3 měsíce od objednávky… A na kolik Vás pergola přišla? My o Atypy dost uvažujeme, nabídka se nám prostě líbí…

  • #427420
    L
    Lilianna
    Účastník

    Pěkný den, my jsem si od firmy atypy nechali dělat pergolu nad terasou. Spolupráce byla naprosto perektní, vše plnili dle domluvy. Firmu jsme si vybrali hlavně proto, že nám nabídka řešení, které nás velmi oslovilo – http://www.atypy.cz/pergoly/

  • #426165

    Dlouho jsem procitala a hledala firmu,ktera by nam to udelala.Na konec mi znama doporucila http://www.atypy.cz a musim rict,ze jsme velmi spokojeni jak s firmou tak s pergolou.

    • #426169

      Tak jsem se na to dívala a je to fakt moc hezky,to by se nám taky líbilo.

  • #426162

    Nad markyzou jsme taky uvazovali,ale na konec zvitezila hlinikova pergola se stahovaci strechou.Naprosta bomba.

    • #426164

      A kdo vám to dělal?

    • #426163

      <table style=“border-collapse: collapse; width: 197pt;“ border=“0″ width=“263″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
      <tbody>
      <tr style=“height: 25.5pt;“>
      <td class=“xl24″ style=“height: 25.5pt; width: 197pt;“ width=“263″ height=“34″>Kdo vám to dělal?</td>
      </tr>
      </tbody>
      </table>

  • #422045

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Diky za dobrej tip.Se divam ze tady maji pekne fotky.Budu je kontaktovat

  • #422044
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Dělala nám to firma http://www.atypy.cz však se podívej.Mají tam hodně fotek co dělali.Nás to stálo asi něco kolem 130tis. Dostali jsme tuto firmu na doporučení a vážně velká spojenost.

  • #422043

    opand@seznam.cz
    Účastník

    To zni velmi zajimave.A kdo vam to delal a kolik to treba stalo?Nemas nakej kontakt na tu firmu,ze bych se vice informovala?

  • #422042
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Mi jsme si nechali dělat hliníkovou pergolu s posuvnou střechou a to je vážně luxus.

  • #422041

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj mame novy dum s velkou terasou a radi bychom ji nejak dostali pod strechu.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist