Zácpa na dovolené

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zácpa na dovolené

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511800
    M
    MakMak
    Účastník

    Já mám docela problém s vyprazdňováním na dovolené. Proto jsem s sebou beru probiotika prakticky všude a vždy a jsem bez problémů 🙂

  • #469729
    v
    vendullkop
    Účastník

    Souhlas s Fructolaxem, dávala jsem ho oběma dcerám, když měly nějaké obdobné potíže a fungoval nám vždycky na 1!

  • #469695

    Možná to bude znát zvláštně, ale mě mamka od mala učila, že na zácpu je supr vypít alespoň deci vody z kysaného zelí, tak můžete v případě nouze také vyzkoušet.

  • #469622

    Osobně doporučuju pořídit si na s sebou Fructolax, já se zácpou bojovala vloni dost dlouhou dobu a přesně vím, jaké to je, natož třeba v zahraničí, když si člověk chce hlavně užívat každou chvilku a tohle dokáže být nepříjemná komplikace. Pro mě opravdu nejúčinnější pomoc. Kdyžtak mrkněte: https://www.naturevia.cz/e-shop/fructolax-ovoce-vlaknina/fructolax-ovoce-vlaknina-tablety-83-2015-06-02-detail

  • #469505
    n
    niccolka
    Účastník

    Zdravím, možná máš o něco citlivější žaludek co se zahraničních jídel týče. Bohužel, někdo to tak má. My doma zácpu řešíme většinou změnou stravy, snažte se zapojit co nejvíc švestek, kysaného zelí, špenátu, jogurtů a hlavně hodně pít 🙂

  • #469495

    Ahoj holky, chystáme se s přítelem ke konci září na dovču a mám možná trochu zvláštní dotaz. 2 léta po sobě se mi teď stalo, že mě na dovolené chytla zácpa a vůbec nevím, co proti tomu dělat nebo jak se jí vyvarovat. Nevítě někdo co a jak? Opravdu bych si tím nerada znovu komplikovala pobyt.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist