Zábava pro děti

Femina.cz > Fóra > Zábava > Zábava pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Michael Gresiker a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517100

    Michael Gresiker
    Účastník

    BETFLIX168 entrance, free credit 500, no need to deposit, just apply for 2024, deposit-withdraw, auto 5 seconds.

  • #516527
    K
    Kalenta
    Účastník

    My teda i rádi chodíme na zajímavá místa, máme hodně rádi i zvířata. Moc jsme si oblíbily v Praze Svět medúz. To teda mohu doporučit pokud máte volnou chvíli a nevíte co s dětma. Mají to krásně udělané. Nejen že mají spoustu medúz, ale je tam i zábava pro děti, nahoře na střeše mají i venkovní hřiště. Můžete si dát dát i něco dobrého na zub.

    • #516718
      n
      nanna
      Účastník

      A kde to přesně je prosím tě? Mají tam tedy jen akvária a různé druhy medúz? My se do prahy chystáme za dva týdny se ségrou, tak bychom se tam podívaly. 🙂

      • #516836
        K
        Kalenta
        Účastník

        Mají tam 38 akvárií s 30 druhy medúz. 🙂 Mají zápis i v Guinnessově knize rekordů. Mají tam audiovizuální efekty, interaktivní stěnu, výbornou kavárničku. Na střeše je hřiště pro děti. Mrkněte tady https://svetmeduz.cz/. 🙂 Za nás teda úžasná podívaná ani se nám od tam nechtělo.

  • #511552

    kvapik
    Účastník

    My se chystáme do galerie Harfa v pražských Vysočanech na dovolenou s Patem a Matem, děti je zbožňujou a všechny akce tam vždycky mají suprový 🙂

  • #509653
    m
    michaela77
    Účastník

    Naše děti teď moc rádi hrajou Dobble. Je to postřehová společenská hra a fakt to baví i mě :)) kdo vůbec neznáte koukněte na dobble.cz

  • #506754
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Nemáte někdo doma https://www.rootyrug.cz/? Hodně mě to zaujalo, hledala jsem něco co by pomohlo synovi s plochýma nohama a tohle vypadá opravdu dobře, že to nahrazuje chůzi po přírodním povrchu a mohli bychom ho využívat všichni

    • #506809
      m
      milka8
      Účastník

      Ten kobereček se mi moc líbí, vypadá stylově a ten design vypadá že by měl opravdu posilovat chodidla

  • #505617
    k
    kikajda
    Účastník

    Nad něčím takovým jsem uvažovala, že bych mohla dát pod stromeček.

    • #505736
      f
      femuska
      Účastník

      To jo a máš nějakou představu?

      • #505933
        k
        kikajda
        Účastník

        No nechci nějakou klasiku, spíše něco hodně zajímavého nebo co bude bavit celou rodinu.

        • #505945
          f
          femuska
          Účastník

          U nás je oblíbená postřehová hra Dobble a nebo deskovka Jízdenky prosím!

  • #505593
    e
    evcasl
    Účastník

    Kdo neznáte tak zajděte s dětma do dinoparku v galerii Harfa v pražských Vysočanech, naše děcka to tam zbožňujou a teď když už je zima je to super místo kde strrávit odpoledne 😉

  • #505529
    f
    femuska
    Účastník

    My se snažíme s mužem, abychom měli doma i stolní hry, které hrajeme jako celá rodina.

  • #504057
    l
    lenana
    Účastník

    Koukněte na comfor.cz mají výhodný pc sestavy a nabízejí i revitalizovaný zboží, nebo zboží na pronájem což se podle mě hodně vyplatí.

    • #504098
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Díky za radu, koukám že nabízejí zdarma i pomoc s výběrem, to se mi zrovna fakt hodí

  • #503886
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Syn chce už dlouho nový počítač, na kterým mu půjdou všechny populární hry. Vybíral jste teď někdo v poslední době, poradíte jaký a kde koupit za rozumnou cenu?

    • #503979

      danina22
      Účastník

      Noo tak jestli máte tipy tak budu taky ráda, tohle jde bohužel úplně mimo mě..

  • #499415
    b
    barcca
    Účastník

    Skvělá je https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech, kdo jste z okolí určitě tam s dětma zajeďte. Mají tam parádní dinopark a dá se tam skvěle strávit i celej den, super jídlo, obchody…

    • #503205
      k
      katkakatule
      Účastník

      Tak jsme tam byli a děcka vůbec nechtěly odejít 😀 takže paráda, určitě tam ještě zajedeme, já jsem tam sehnala i spoustu parádních kousků na sebe pro nás všechny 🙂

    • #502996
      k
      katkakatule
      Účastník

      Ten dinopark vypadá podle popisu fakt dobře, tam určitě s děckama zajdeme až někdy nevyjde počasí na výlet

    • #501968
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Tam je suprově 🙂

  • #496152
    m
    markurka5
    Účastník

    Taky musím něco koupit když venku není přijatelné počasí, protože někdy je to opravdu na palici a kluci neví, co by dělali a vymýšlí blbosti.

    • #496287
      J
      JaninaR
      Účastník

      Co jim domů pořídit něco jako hřiště ? 🙂

      • #496399
        m
        markurka5
        Účastník

        Aha, tak to moc nevím, co si pod tím mám představit 😀

        • #496682
          J
          JaninaR
          Účastník

          Na Monbaby mají dětské pěnové hřiště a celkově věci na hraní pro děti, ale zajímavé a hlavně užitečné, že u toho má dítě pohyb. Co bych chtěla ještě koupit je to jejich houpací prkno.

  • #481319
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Určitě se podívej na mujkoberec.

  • #481218
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, máte prosím někdo zkušenosti s edukativními hrami Pipasik? Jak se na ně děti tváří?

    • #481246
      z
      zralok.85
      Účastník

      Co na ně říkají nevím, Pipasik jsem jim koupila k vánocům 🙂 Tak jsem sama zvědavá, co na to řeknou 🙂

      • #482014
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        A jakou tu sadu jsi pro děti vybírala? Pipasik toho má docela dost 🙂

  • #481189
    f
    flg50502
    Účastník

    Vůbec neznám,ale líbí se mi to.Kde jsi ho koupila?

  • #480932
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Doporučuji kreslící koberec.Máme jej doma a je to super.Velice dobrá zábava pro děti.

  • #480739
    f
    flg50502
    Účastník

    Ahoj dejte mi někdo inspiraci co mám koupit naší dceři aby se zabavila.

  • #480472
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahojky, nám se doma osvědčily hry Pipasik. Jsou to edukační hry, nás baví moc. Mrkni na to na netu https://www.pipasik.cz/homepage-2/. Úplně super, já sama jsem z nich nadšená a děcka fakt dost baví.

  • #480467
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, jaké hry hrajete s dětma? Potřebuju nějakou inspiraci… Bude zima, doma budeme trávit víc času… Nějaké zábavné a vůbec úplně nejlíp i edukační 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist