Vysočina

Femina.cz > Fóra > Cestování > Vysočina

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Alex Waldron a poslední změna proběhla před 2 roky, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #485173

    Alex Waldron
    Účastník

    Nemůžeš. Existuje něco, čemu se říká „klam hráče“, což si myslí, že určité výsledky jsou pravděpodobnější nebo „splatnější“. To není pravda. Výherní automaty používají sofistikovaný generátor náhodných http://www.getslots.com/cs, který určuje výsledek. Jsou testovány celkem dobře, aby se zajistilo, že jsou co nejnáhodnější. Každý výsledek je zcela nezávislý na posledním.

  • #480580
    L
    Lilianna
    Účastník

    Super, moc díky za info. Koukala jsem se na jejich web a nabízí silvestrovský pobyty. Asi pojedeme. Konečně. Někam vypadneme. Fakt se už těšíme.

    • #481292
      M
      MakMak
      Účastník

      Jo? Pojedete na ten silvestrovský pobyt do resortu Sněžné? Taky bych jela. Ale my nakonec budeme doma. Na vysočinu se chystáme zase až v zimě. Na lyže. A to se těšíme moc.

      • #481952
        l
        libuse86
        Účastník

        A už tam máte reservovaný pobyt? Jaký termín jste si vybrali? A koukala ses na výlety v okolí?

  • #479829
    M
    MakMak
    Účastník

    My tam jezdíme docela pravidelně. Byli jsme tam loni v zimě, teď v létě, jak tam měli animátory pro děti a zase pojedeme v zimě. Už se docela těšíme. Takže pokud o tomto ubytku uvažuješ, určitě jeďte.

  • #479333
    L
    Lilianna
    Účastník

    Pěkný den 🙂 Holky, prosím o radu… Kam vyrazit za podzimném poznáváním přírody? já nevím, tak na týden? 🙂 Nejvíc by se nám líbila Vysočina. Koukala jsem se, co tam v okolí je a líbí se mi https://www.resort-snezne.cz/. Zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist