Výročí

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Výročí

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504115
    d
    danikk
    Účastník

    Já jsem nám nechala udělat obraz ze svatební fotky a moc se to líbilo, krásně mi to natiskli na svatbomilka.cz

    • #504351
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Moc hezkej nápad, koukám na to a přemýšlím na co to nechat natisknout. Máte to na plátně? Mně se celkem líbí ten dibond, příjde mi to takový moderní

  • #499726
    h
    hancanov
    Účastník

    Já jsem si třeba na naše výročí koupila sexy prádýlko a ještě jsem nám vybrala hračku do postele, mrkněte na https://e-kondomy.cz/ 😉

  • #498812
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    To já jsem teda za šperk. Je to podle mě taková klasika 😉

    • #498875
      a
      adullkahron
      Účastník

      My budeme mít výročí v létě a taky budu chtít kupovat šperk. Vyhlídla jsem na http://www.olivie.cz příteli řetízek, tak věřím, že bude mít radost.

      • #499057
        K
        Karloss
        Účastník

        Dostal jsem tady na ten eshop doporučení protože jsem sháněl zásnubní prstýnek a až tady jsem sehnal, ve skutečnosti je teda ještě hezčí.

  • #491639
    J
    JaninaR
    Účastník

    Co to spíš chlapovi zpříjemnit a koupit si nějaké pěkné prádlo, k tomu hračku a udělat mu hezký večer ? 😛

    • #498146
      m
      michala69
      Účastník

      Řešila jsem to úplně stejně a koupila si pěkný obleček a k tomu párovou hračku a můžu ti říct, že noc stála za to. Jestli uvažujete o něčem podobném, tak doporučuju projít e-kondomy, kde tady těch hraček mají strašně moc.

  • #483437
    i
    irishanova
    Účastník

    Ať už jde o výročí nebo i třeba narozeniny, tak jsem hodně praktická a většinou obdarovávám tím, co dotyčný potřebuje. Jelikož už venku začíná být fakt pěkné počasí, tak mě napadlo příteli koupit nové brýle, ty první má od Woodfi, tak tyhle mu objednám taky od této značky, protože je má rád a věřím, že bude nadšený, že je bude moct střídat :).

    • #483531
      J
      Jarka50
      Účastník

      Prošla jsem si ten jejich eshop a mají moc pěkné věci, originální. S brýlemi bych se asi netrefila, ale s tím snapbackem rozhodně ano, protože ty nosí pořád a nic takového ještě nemá, ty vypadají fakt dobře https://woodfi.cz/snapbacks

      • #483559
        i
        irishanova
        Účastník

        Tu kšiltovku má přítel taky a ve skutečnosti je ještě hezčí a co vypadá taky úžasně, tak je ta jejich korková peněženka ! Tu mám zase od přítele brácha a hrozně se mi líbila, tak přemýšlím, že bych si taky něco takového koupila.

  • #483406
    J
    Jarka50
    Účastník

    Chtěla bych založit diskuze na téma Výročí, že bychom si tu nechaly nějaké tipy a nápady na dárky ? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist