Výroba šperků

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výroba šperků

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484175
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Nepracovaly jste i s těmi barvami na sklo ? Jakou mají výdrž ?

    • #484742
      J
      Jarka50
      Účastník

      Většina nebo dokonce všechny barvy co na eshopu mají jsou vhodné do myčky, takže budou držet určitě dobře

      • #485211
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Děkuji moc, barvy jsou krásně barevné a syté a myslím si, že se nám to s dcerkou moc povedlo. Projížděla jsem co tam mají na tvoření vyloženě pro děti a narazila jsem na tu sadu fimo hmoty, jak se s ní pracuje ?

  • #483727
    A
    Alecca
    Účastník

    Ano ano, právě to je na tom koralek-obchod super. Navíc nabídku mají fakt širokou.

    • #484701
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      To je super, četla jsem, že jsou vhodné i do myčky a vzhledem k tomu, že chceme pomalovat skleničky na pití, tak je to paráda 🙂

    • #484700
      l
      libuse86
      Účastník

      Kde bereš isnpiraci na výrobu těch šperků? 🙂 Já bych s tím moc ráda začala. Na koralek-obchod mají moc pěknou nabídku. Ale nějak nevím, kde začít… 😀

  • #482912
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    A ten shop prodává kilovky nebo lze nakoupit korálky na váhu?

  • #482460
    J
    Jarka50
    Účastník

    Za mě teda největší výběr korálků i těch minerálních mají tady na tom eshopu https://www.koralek-obchod.cz/mineralni-koralky-a-ostatni/

  • #482063
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj holky. Docela mě láká, že bych si doma zkusila udělat nějaké šperky. Náramky, náhrdelníky. Miluju minerály… Nemáte někdo s výrobou zkušenosti? Jako já si poradím, ale potřebuju koupit komponenty… Kde, nevíte? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist