Vyplnění vrásek

Femina.cz > Fóra > Krása > Vyplnění vrásek

Zvolené téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506888
    N
    Nivea
    Účastník

    No a co vám přijde za kosmetiku nejúčinnější na vrásky? Mám poměrně suchou pleť tak sdílejte tipy 🙂

  • #505591
    n
    nadiaa
    Účastník

    Máte zkušenost s doplňkem stravy pro lepší pleť, něco s kolagenem a tak dále po čem se pleť vypne?

    • #505739
      m
      milka8
      Účastník

      Skvělý je tenhle doplněk https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ moc dobře se vstřebává a co ho pravidelně užívám hodně se mi zlepšila (zpevnila a vyplnila) pleť, mám i hezčí vlasy a nehty 🙂

      • #505874
        n
        nadiaa
        Účastník

        Aha no to vypadá dobře, hned ho objednávám tak doufám že taky brzo uvidím výsledky 🙂

        • #505921
          m
          milka8
          Účastník

          To uvidíš fakt rychle tím jak se dobře vstřebává (mění se totiž na tekutý kolagen)

    • #505627
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Taky bych chtěla nějaký doplněk zkusit tak jestli máte tip budu fakt ráda

  • #504970
    d
    danikk
    Účastník

    Kosmetika Miracletox je fakt výborná. Používám jí už asi dva roky a mám díky ní opravdu hezky sjednocenou, čistou a vypnutou pleť bez vrásek 🙂

    • #505048

      danina22
      Účastník

      Právě a taky je to jediná kosmetika která mě nejen zbavila vrásek ale i černých teček 🙂

      • #505404
        d
        danikk
        Účastník

        S černýma tečkama vyloženě jsem problém naštěstí nikdy neměla, spíš jsem měla póry takový široký a viditelný a to už teď nemám 🙂

  • #504051

    danina22
    Účastník

    Mně teda moc vyhovuje kosmetika Miracletox, mají úžasný ampulky, po kterých mám pleť jako po ošetření mezoterapiíí akorát že je to neinvazivní a šetrný k pleti 🙂

    • #504087
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Aha to zní dobře, to bych zkusila, kde je kupuješ?

      • #504789

        danina22
        Účastník

        Tady https://www.byfemme.cz/miracletox/ mám od nich i krém a ten je taky skvělej

        • #504835
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          Hmm super podle toho co o tom čtu to vypadá opravdu hodně nadějně, určitě jí vyzkouším, děkuju za odpověď.

          • #504902

            danina22
            Účastník

            Ráda jsem poradila, já jsem zní opravdu nadšená, protože už jsem ani nedoufala že se někdy těch vrásek zbavím 🙂

  • #500836
    m
    michaela77
    Účastník

    Já teda dám radši na kvalitní a účinnou kosmetiku, mně se výborně osvědčila kosmetika Iuvenio

  • #500427
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Osobně nejsem zastáncem tady těch invazivních a neinvazivních zákroků. Osobně se mi zatím nejvíc osvědčil anti-aging drink Nyaderm, po kterém pozoruji změny jak v obličeji, tak i na vlasech.

  • #498655
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Přírodní věci mi stejně přijdou nejúčinnější

  • #498580
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Kosmetiku Snopek znám, je opravdu kvalitní a čistě přírodní.

  • #498488
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Taky se teď přikláním spíš k těm přírodním řešením, tohle se mi moc líbí, zkouším hned objednat 🙂

  • #497459
    e
    evcasl
    Účastník

    Já bych ráda zkusila něco přírodního, máte tip?

  • #496837
    m
    markurka5
    Účastník

    Máte nějaké ošeření za sebou ? Zajímalo by mě jestli je ten první zákrok opravdu viditelný a dostačující nebo se musí jít víckrát, aby se dosáhlo, co největšího výsledku ?

  • #484685

    kvapik
    Účastník

    Dobrá je na tohle kyselina hyaluronová

  • #484563
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Podle mě jsou tady ty zákroky zbytečné. Ono těm hlubším vráskám se dá předejít pomocí dlouhodobého užívání kvalitní kosmetiky ;). Výbornou zkušenost mám tady s touto značkou http://www.iuvenio.com kterou používám zatím jen půl roku a je to na pleti hodně poznat. Nejvíc mě potěšilo, že si toho nejdřív začalo všímat okolí.

  • #484558
    n
    nanna
    Účastník

    Hledám účinný přírodní krém nebo sérum na vrásky, je mi 32 let a už s tím opravdu musím začít něco dělat :-/

  • #484126
    J
    Jarka50
    Účastník

    Já za sebou žádnou proceduru nemám, protože se toho jednak bojím a zadruhé mi to přijde upřímně hrozně drahé a taky jsem vůči tomu docela skeptická protože nevím jestli mají tady ty procedury efekt. Spíš se přikláním k pravidelnému užívání kosmetiky, ale to taky teda není jednoduché najít něco, co pomáhá.

  • #479978
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    S mamkou chodíme taky na výplně, ale tady na tu kliniku http://www.altos-klinika.cz na kterou jsme dostaly doporučení a jsem ráda, že jsme na něj daly, protože paní doktorka je moc šikovná a je vidět, že pro tu práci má cit a člověk nemusí mít strach se jí svěřit do rukou :).

  • #473973
    m
    michala69
    Účastník

    Nechám ti tady odkaz (www.amarylliscentrum.cz) a oni těch ošetření dělají opravdu hodně a některá se dají pro větší efekt kombinovat, ale to už se na to musíš zeptat ošetřujícího. Za sebe můžu doporučit paní doktorku Takácsovou

  • #473923
    m
    michala69
    Účastník

    No rozhodně je, jelikož jde o vyplnění, které se používá zejména na čele, tak vrásky pak naprosto zmizí 🙂 takže efekt je hodně veliký 🙂 teta byla na vyplnění v Praze v Amaryllis centru v loňském roce a nemohla si to vynachválit a vypadá opravdu velice dobře.

  • #473071
    i
    irishanova
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif; font-size: 13px;“>Jaký efekt se dá očekávat u vyplnění vrásek ? Je efekt hodně viditelný ?</span>

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist